Atnaujinta e. mokymų platforma

Dėstytojus 2018 / 2019 mokslo metais kviečiame naudoti atnaujintą Vilniaus universiteto (VU) Virtualią mokymo aplinką, pasiekiamą nauju adresu: https://emokymai.vu.lt

E. mokymų aplinka – tai įrankis, pirmiausia skirtas dėstytojui patogiai dalintis mokymosi medžiaga su savo studentais (skaidrėmis, dokumentais, knygomis, video, nuorodomis į šaltinius), pateikti tarpinių atsiskaitymų rezultatus, pagal poreikį vykdyti elektroninį testavimą ir egzaminavimą kompiuterių klasėse.

Siekiant pagerinti dėstytojų patirtį, šią vasarą virtuali mokymų aplinka buvo suintegruotas su VU Studijų informacine sistema (VUSIS), todėl nuo šių mokslo metų dėstytojams nebereikės registruoti studentų į kursus – studentai bus prijungiami automatiškai. Semestro metu, įvykus pokyčiams studentų sąrašuose (pvz., studentui sugrįžus iš akademinių atostogų), šie pokyčiai po dienos automatiškai atsispindės virtualioje mokymų aplinkoje. Dėl kursų sukūrimo taip pat nebereikės kreiptis į koordinatorius – kiekvienam dėstytojui automatiškai bus išskirta vieta (sukurti kursai) jo dėstomiems dalykams ateinančio semestro metu.

Atnaujintoje e. mokymų aplinkoje – atnaujintas ir dizainas. Tikimės, kad dėstytojai galės lengviau pateikti mokymo medžiagą, o studentai – patogiau ją pasiekti. Šiuolaikinis, prisitaikantis prie įrenginio dizainas leidžia aplinką patogiai pasiekti iš kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono.