Nauja paslauga studentams: Microsoft Office 365!

Nuo 2018 m. lapkričio 15 d. kiekvieno studento el. paštas bus pasiekiamas adresu: office365.vu.lt. Tai ne tik nauja el. pašto sistema, bet ir gerokai daugiau privalumų.

Microsoft Office 365 – kodėl renkamės ir kas keisis?

Tai debesų kompiuterijos pagrindu veikianti programa ir sprendimas, padėsiantis Vilniaus universitete bendradarbiauti patogesniu būdu.

KODĖL IR KAS KEISIS STUDENTAMS?

Kiekvieno studento el. paštas nuo 2018 m. lapkričio 15 d. bus pasiekiamas office365.vu.lt Vis dėlto, tai ne tik nauja el. pašto vieta, bet ir gerokai daugiau privalumų:

• talpios pašto dėžutės: kiekvienas vartotojas gauna 50 GB dydžio paštui ir
  • 1 TB asmeninės debesies saugyklą
  • mobiliųjų įrenginių palaikymas ir sinchronizacija: paslauga galima naudotis gerokai patogiau nei iki šiol, nes programa suderinta su visomis populiariausiomis naršyklėmis, skirtingais išmaniaisiais įrenginiais, t. y. ja galima naudotis tiek asmeniniame kompiuteryje, tiek planšetėje ar išmaniajame telefone;
  • lengvesnis bendradarbiavimas: leidžia dirbti su dokumentais ir kitu turiniu iš bet kokio kompiuterio, bet kokioje vietoje, bendrinami kalendoriai ir kontaktai, t. y. kiekvienas gali naudotis „Office Online“ paslaugos („Word“, „PowerPoint“, „Excel“ ir „OneNote“) privalumais.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD visiškai įdiegtu „Office“ galėsite naudotis ir asmeniniuose kompiuteriuose, „Mac“ kompiuteriuose, „Windows“ planšetiniuose kompiuteriuose, „iPad®“ ir „Android™“ planšetiniuose kompiuteriuose bei daugelyje mobiliųjų įrenginių.

Kiekvienas studentas gali įdiegti „Office“ 5 asmeniniuose arba „Mac“ kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose („Windows“, „iPad“ ir „Android“) ir telefonuose. Užsiregistravę savo „Office 365“ pagrindiniame puslapyje matysite mygtuką Diegti „Office“.

Daugiau informacijos apie naudojimąsi teikiamomis paslaugomis galima rasti:

KAIP IR KADA TAI VYKS?

Studentams Office 365 pradės veikti jau lapkričio 15 d., t. y. jie galės naudotis naujuoju paštu ir naujomis komunikavimo paslaugomis. Nauji el. laiškai ateis tik į naują pašto dėžutę. Tuo tarpu senieji dar kurį laiką bus pasiekiami  ir ankstesniu adresu – webmail.vu.lt arba web2mail.vu.lt.

Apie senų laiškų migravimą į naują pašto serverį studentai bus informuoti atskirai.

Esant nesklandumams, susisiekite kreipdamiesi į Vilniaus universiteto pagalbos centrą.