Paskaitos, susitikimai, vizitai

Visų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų moksleivius ir jų mokytojus kviečiame susipažinti su Vilniaus universitetu! Studijų galimybių pristatymas būsimiems Universiteto studentams, įvairios paskaitos, diskusijos mokslo populiarinimo klausimais bei esamų studentų noras pasidalinti studijų patirtimi visada buvo viena svarbiausių mūsų organizuojamų veiklų.

Kasmet stengiamės kuo efektyviau organizuoti studijų informacijos sklaidą, sudaryti patogias sąlygas interesantams gauti visus atsakymus į kylančius klausimus apie studijas, priėmimo tvarką. Esame tikri, kad glaudus bendradarbiavimas su  gimnazijomis ir studijų renginiai šalies moksleiviams leidžia potencialiai būsimiems Universiteto studentams geriau pažinti Universitetą ir jo teikiamas studijų bei mokslo galimybes.


Vilniaus universiteto atstovų 2016/2017 m.m. vizitų į gimnazijas grafikas

DataGimnazijos pavadinimasRenginio pavadinimas
2016 11 10 Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija Karjeros diena
2016 11 25 Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija Paroda "Karjera'16"

Vilniaus universitete 2016/2017 m.m. lankėsi

VU Karjeros ir konsultavimo skyriaus konsultantai kviečia moksleivius atvykti į Vilniaus universitetą! Studiju-pristatymas-151125-002

Susitikimo metu pristatoma Universiteto istorija, studijas vykdantys padaliniai, studijų programos, išskirtiniai studijų pasirinkimai (bendrosios universitetinės studijos, gretutinės studijos, tarptautinių mainų programos ir t.t.), įspūdingiausi mokslininkų ir studentų pasiekimai, studentų atstovybės veiklos, sporto bei kultūrinės raiškos galimybės, bendrabučių sąlygos.

Studijų pristatymo turinys gali apimti ir einamųjų mokslo metų priėmimo sąlygų pristatymą - konkursinio balo sandarą, studijų programų planus, svarbiausius priėmimo aspektus ir terminus. Pagal kiekvienos gimnazijos moksleivių poreikį susitikime gali dalyvauti ir įvairių fakultetų atstovai.

Susitikimai organizuojami Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose (adresu Universiteto g. 3) arba Saulėtekyje esančiuose fakultetuose (adresu Saulėtekio al. 9).

Renginio dataGimnazijos pavadinimas
2016 10 28  Vilniaus Abraomo Kulviečio gimnazija
2016 11 11 Mažeikių Gabijos gimnazija