Studentas vienai dienai

SVD 2014 ruduoMoksleiviai, norintys sužinoti, ką reiškia studijuoti ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje, yra kviečiami dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje. Šios iniciatyvos tikslas – sudominti vyresnių klasių moksleivius mokslu ir konkrečiomis Vilniaus universiteto studijų programomis kviečiant sudalyvauti tikrose paskaitose kartu su esamais studentais.

Vilniaus universiteto fakultetai (padaliniai) yra sukaupę vertingų žinių ir patirties organizuodami įvairių pakopų studijas, todėl siekiame mokslo žiniomis ir patirtimi pasidalinti pakviesdami moksleivius stebėti realiai vykstančias paskaitas. Tikime, kad apsilankę mūsų paskaitose moksleiviai ne tik įgis naujų žinių, patirs pozityvių įspūdžių, bet dalyvavimas šioje iniciatyvoje padės apsispręsti, kokią studijų programą studijuoti ateityje. Atkreipiame dėmesį, kad paskaitos yra skaitomos nekoreguojant jų turinio bei laikantis nustatyto plano.

 

Kodėl verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje?

– Galėsi pamatyti gyvai vykstančias paskaitas skirtinguose Vilniaus universiteto fakultetuose (padaliniuose);

– Bent trumpam galėsi tapti tikru studentu ir pabūti akademinėje bendruomenėje;

– Tai įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką toliau nori studijuoti.

 

Susidomėjai „Studento vienai dienai“ veikla?SVD2

Rinkis dominančią paskaitą (-as), registruokis ir nurodytu laiku atvyk į atitinkamą VU fakultetą (padalinį)! Tapk studentu vienai dienai ir pajusk, ką reiškia būti tikru akademinės bendruomenės nariu! Kad nebūtų sudrumsta tikros paskaitos tvarka, dalyvių skaičius paskaitose yra ribojamas, todėl būtina išankstinė registracija.

 

Apie „Studento vienai dienai“ veiklą

„Studento vienai dienai“ paskaitos yra nemokamos. Tačiau, jei reikia, moksleiviai turi pasirūpinti pateisinimu dėl praleistų pamokų mokykloje. Šiuo tikslu galima pasinaudoti pažyma, patvirtinančia dalyvavimą „Studento vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti, pažymą reikia užpildyti).

Pažyma patvirtinanti dalyvavimą paskaitoje 

Individualios konsultacijos studijų klausimais

 

Susipažinkite su ankstesnių sesijų tvarkaraščiais:

2015 m. kovo 16 - 20 d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2015 m. lapkričio 16 - 20 d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2016 m. kovo 7-18 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2016 m. lapkričio 21- gruodžio 2 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2017 m. kovo 27 - balandžio 7 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.