Studentas vienai dienai

vu studentas vienai dienai 2018

 

Įšok į studento vietą!

2018 m. balandžio 23-27 d. Vilniaus universitete atsinaujinęs tradicinis renginių ciklas „Studentas vienai dienai“. Paskaitose, laboratorijose ir praktiniuose užsiėmimuose tavęs lauks Universiteto studentai, kurie padės tapti akademinės bendruomenės nariu nors vienai dienai ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete.

 

Registruokis!

Kiekvienas, dalyvavęs trijose ir daugiau paskaitų, gaus po VU prizą. Tam, kad jį gautum reikia atsispausdinti šią pažymą, patvirtinančią dalyvavimą „Studentas vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti dėstytojui, pažymą reikia užpildyti, ji taip pat galioja ir kaip pateisinimas dėl praleistų pamokų mokykloje).

Su pažyma atėjęs į VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrių (Saulėtekio al. 9, III rūmai) arba į Rinkodaros ir komunikacijos skyrių (Universiteto g. 3, įėjimas iš Spaustuvės kiemo) gausi VU dovaną. Taip pat gali siųsti skenuotą pažymą el. paštu ir suderinsime, kaip galėsi atsiimti savo prizą.

- Paskaitos Kaune

- Karjeros paskaitos

- Paskaitos balandžio 23 d.

- Paskaitos balandžio 24 d.

- Paskaitos balandžio 25 d.

- Paskaitos balandžio 26 d.

- Paskaitos balandžio 27 d.

- Kviečia iGEM: orientacinės varžybos

- Kviečia iGEM: atvirų durų diena

- Kviečia VU Gyvybės mokslų centras (VU GMC)

 

Tavęs laukia:

  • paskaitos, praktiniai užsiėmimai VU fakultetuose ir padaliniuose, o aplankiusių 3 paskaitas ir pateikusių pažyma, patvirtinančias apie dalyvavimą – laukia VU prizai ir apdovanojimai;
  • mokslinės demonstracijos kartu su N2 komanda;
  • „Mobilios bioklasės“ praktiniai užsiėmimai.

Rinkis dominančias paskaitas, registruokis ir nurodytu laiku atvyk į atitinkamą Universiteto padalinį. Nepamiršk, kad paskaitų trukmė – 90 minučių (arba ir ilgiau - žiūrėk prie paskaitos aprašymo), jos bus skaitomos laikantis nustatyto plano ir nekeičiant jų turinio.

Jeigu nori VU prizo ar reikia pateisinimo dėl praleistų pamokų mokykloje, atsispaudink pažymą, patvirtinančią dalyvavimą „Studentas vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti dėstytojui, pažymą reikia užpildyti).

Pažyma patvirtinanti dalyvavimą paskaitoje

 

 

Kyla klausimų? Parašykite mums:

Lina Bivainienė, el. p.

Ineta Gabreliūnaitė, el. p.