Atsiliepimai

Mums didelis malonumas rengti VU Vaikų universiteto paskaitas. Dar didesnis malonumas – gauti teigiamą grįžtamąjį ryšį apie jas. Be Jūsų nebūtų ir šio gražaus renginio. Ačiū, kad esate kartu su Vilniaus universiteto Vaikų universitetu!

Dėkojame tėveliams bei mokytojams už gražius atsiliepimus:

Lankėmės visuose renginiuose, į kuriuos buvome užsiregistravę, įspūdžiai – puikūs! Nekantriai lauksime registracijos į kitas universiteto veiklas šį rudenį. Ačiū Jums!

Manome, kad tai rodo šio Universiteto brandą ir vertę.

Labai gerai vertinu šią iniciatyvą tiek aš, tiek ir mano vaikas. Manau, kad tai gera priemonė pažadinti vaiko motyvaciją mokytis ir domėtis viena ar kita mokslo sritimi.

Labai džiaugiuosi, kad Jums kilo ši iniciatyva. Vaikai labai žingeidūs ir gauna informaciją iš kompetentingų dėstytojų, kurie su jais bendrauja betarpiškai ir pagarbiai kaip su suaugusiais žmonėmis. Tas, manau, kelia jiems pasitikėjimą savimi, jie, manau, pradeda suvokti žinių ir informacijos suteikiamą galią. Be to, juos skatina domėtis mokslu, apskritai, nebūtinai, kad tik konkrečioje srityje.

Labai įdomu, žiauriai patiko, kada kitas paskaitų ciklas? Ką? Taip ilgai laukti!!!

Vaikai gavo puikų postūmį domėtis mokslu ir ieškoti atsakymų.

Labai didelis ačiū už šį Vaikų universitetą, mano sūnus labai juo džiaugiasi, didžiuojasi, sako: „Aš, kaip ir tu kažkada, lankau VU“. Dėkui, šaunus sumanymas.

Sūnus labai patenkintas, nešioja ženkliuką prisisegęs prie kuprines. Didžiuojasi, kad kaip ir brolis (VU studentas) lankė paskaitas.

Jei norėtumėte išsakyti savo mintis apie VU Vaikų universitetą, laukiame Jūsų laiškų el. paštu