Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Vaikystės pedagogika (pradinio ugdymo pedagogika, sesijiniu tvark.)

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės sesijinės
Studijų kryptis (šaka) Pedagogika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogo kvalifikacija Metinė studijų kaina (2019) 2595 EUR

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra vykdomas motyvacinis vertinimas. Motyvacijos vertinimo kriterius galite rasti čia. Bendrąją informaciją apie motyvacijos vertinimą galite rasti čia.

Programos tikslas – parengti pedagogą, gebantį kūrybiškai veikti savo profesijos lauke vadovaujantis naujausiais mokslo pasiekimais, inovatyviomis technologijomis ir asmeninėmis nuostatomis, pasirengusį kokybiškai ugdyti vaikus dirbant pagal pasirinktą specializaciją (ikimokyklinio ugdymo pedagogikos arba pradinio ugdymo pedagogikos).

Ši studijų programa orientuota į pradinio ugdymo pedagogikos specializaciją, suteikiančia mokslinį pagrindą integruoti pradinio ugdymo mokyklinių dalykų mokslo bei didaktines žinias, kurios įgalina pedagogą kurti vaikams patrauklų, individualizuotą ir diferencijuotą ugdymo turinį. Šios specializacijos studijų turinys padės pedagogams išmokti taikyti įvairias ugdymo strategijas, technologijas ir ugdymosi aplinkas, kurti ir išbandyti ugdymo veiklas, teikti mokymosi pagalbą kiekvienam vaikui.

Vaikystės pedagogiką studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai gali dirbti:
  • mokytojo darbas yra prasmingas, lemiantis valstybės ir visuomenės ateitį;

• pedagogais ikimokyklinio ugdymo įstaigose arba pradinių klasių pedagogais mokyklose
  • vaikai ugdymo įstaigose laukia jaunų ir kūrybingų mokytojų;

• pagal priešmokyklinio ugdymo programą, kuri vykdoma ir vaikų darželiuose, ir mokyklose;
  • aukštos kvalifikacijos vaikystės pedagogų poreikis auga visoje Europoje;

• pedagogais vaikų neformalaus ugdymo įstaigose bei dirbti viešojo ar privataus sektoriaus švietimo ir ugdymo įstaigose ir organizacijose.
  • valstybės finansuojamose vietose studijuojantiems studentams yra skiriamos stipendijos.

Absolventai gali tęsti studijas:

• Ugdymo mokslų krypčių grupės Edukologijos krypties antros pakopos (magistrantūros) studijas arba studijuoti pagal kitas studijų programas, į kurias priimami socialinių mokslų srities bakalaurai.