Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Verslas ir teisė

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
Studijų kryptis (šaka) Verslas Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos bakalauras Metinė studijų kaina 2040 EUR

Tai pirmoji tarpdisciplininė bakalauro studijų programa Lietuvoje, jungianti verslą ir teisę, fakultete pradėta vykdyti 2016 m. Verslo ir teisės studijų programa sukurta atsižvelgiant į darbdavių poreikius, absolventų įžvalgas bei darbo rinkos pokyčius. Teisės žinios reikalingos kiekvienam šiuolaikinio verslo atstovui – tiek sprendžiant kasdienius veiklos klausimus, tiek priimant strateginius sprendimus. Išmanydamas verslo administravimą, vadybą bei teisinius veiklos aspektus po studijų absolventas gebės ne tik kurti ir plėtoti, bet ir teisiniu pagrindu apsaugoti verslą nuolat kintančioje ekonominėje aplinkoje.

Verslą ir teisę studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • absolventai, derinantys vadybos ir teisės kompetencijas, jau dabar geidžiami darbdavių;

• Ernst & Young Baltic;
  • dėstys geriausi Ekonomikos ir verslo administravimo ir Teisės fakultetų dėstytojai, lektoriai iš užsienio;

• SEB bankas;
  • atsiveria plačios karjeros galimybės;

• Nasdaq;
  • tai unikali studijų programa, kokios nesiūlo jokia kita Lietuvos aukštoji mokykla;

• Lietuvos verslo konfederacijoje;
  • po bakalauro studijų galima tęsti 1,5 metų magistrantūros studijas verslo ir vadybos srityje arba per 2,5 metų įgyti teisės magistro laipsnį.

„Sunku būtų įsivaizduoti gerą ekonomistą ar vadybininką, kuris galėtų apsieiti be teisinių žinių bagažo. Lygiai taip pat dažnai teisininkams, dirbantiems versle, pristinga vadybos žinių. Žmogus, turintis daugiau žinių ir įgūdžių, visuomet bus paklausesnis darbo rinkoje, todėl manau, kad programos „Verslas ir teisė” absolventai bus žingsniu priekyje, turintys konkurencinį pranašumą.“

Gitanas Nausėda, SEB banko prezidento patarėjas, finansų analitikas