Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Verslo informacinės sistemos

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
Studijų kryptis (šaka) Verslas Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos bakalauras Metinė studijų kaina 2040 EUR (lietuvių k.) 1500 EUR (anglų k.)

Šiuolaikinės verslo įmonės ir visos kitos organizacijos neįsivaizduojamos be modernių informacijos ir komunikacijos technologijų, informacinių sistemų. Pastarųjų kūrėjams reikalingos kompleksinės vadybos, ekonomikos, taikomosios informatikos ir teisės žinios. Jų suteikia vadybos informacinių sistemų studijos. Absolventai dirba aukščiausios kvalifikacijos informacinių sistemų analitikais, projektuotojais ir vadovais šiose srityse: informacijos ir komunikacijos technologijų diegimas, informacinių sistemų projektų kūrimas ir diegimas, sistemų eksploatavimas ir plėtra, informacijos verslo kūrimas ir vystymas.

Verslo informacines sistemas studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • programa jungia dviejų glaudžiai susijusių sričių – informacinių technologijų ir organizacijų vadybos kompetencijas;

• Ernst & Young Baltic;
  • subalansuotas kompetencijų junginys yra patikrintas ir pripažintas praktikoje;

• StrongPoint;
  • studijų programa nuolat atnaujinama;

• Barclays Lietuva;
  • tai inovatyvi ir dinamiška studijų programa;

• Western Union Lietuva;
  • vadybos informacinių sistemų studijos orientuotos į Lietuvos ekonominį ir inovacinį potencialą, tačiau pagal suteikiamas kompetencijas gali būti taikomos globaliai;

• MarkMonitor;
  • šios programos studentai turi galimybę gauti „Microsoft Dynamics“ sertifikatą.

„Pasirinkimas studijuoti vadybos informacines sistemas buvo tikrai geras sprendimas. Ieškodama, kur stoti, orientavausi į IT, tačiau nenorėjau programuoti. Įstojusi į šią studijų programą galėjau save nukreipti į vadybinę ir analitinę IT technologijų sritį.“

Anastasija Kolesnikova, „MarkMonitor“ kokybės komandos vadovė