Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Verslo informacinės sistemos (lietuvių k.)

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
Studijų kryptis (šaka) Verslas Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos bakalauras Metinė studijų kaina (2019)

2040 EUR

Programos tikslas – parengti kūrybiškus ir kritiškai mąstančius aukštos kvalifikacijos verslo informacinių sistemų profesionalus, gebančius kurti ir tobulinti informacines sistemas, diegti ir suvaldyti permainas, objektyviai vertinti technines ir verslo naujoves, turinčius išsamias žinias ir kompetencijas informacinių technologijų, sistemų, organizacijų vadybos, psichologijos, verslo ir verslumo srityse.

Verslo informacines sistemas studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • programa jungia dviejų glaudžiai susijusių sričių – informacinių sistemų ir verslo vadybos kompetencijas;

• Ernst & Young Baltic;
  • visi programos pagrindinių dalykų dėstytojai turi praktinio darbo versle patirties, į paskaitas kviečiami lektoriai praktikai iš pažangiausių IT įmonių;

• StrongPoint;
  • įgytos IT ir verslo kompetencijos leidžia efektyviai spręsti šiuolaikinių organizacijų veiklos informacines problemas;

• MarkMonitor;
  • geriausiems programos studentams suteikiama galimybė gauti „Microsoft Dynamics“ CRM diegėjo sertifikatą.

• Western Union Lietuva.

„Studijos Verslo informacinių sistemų programoje suteikė įgūdžių ir kompetencijų rinkinį, padedantį suprasti pagrindinius verslo informacinius poreikius, juos analizuoti bei rasti sprendimą, užtikrinantį verslo valdymo efektyvumą. Aš, susipažinęs su programavimo pagrindais, ir įgijęs nemažai žinių bei praktinių įgūdžių, dar studijų metu nusprendžiau tapti programuotoju, nors didžioji dalis studijų grupės draugų tapo sėkmingais verslo analitikais, testuotojais. Pažįstu ne vieną, pasirinkusį studijas Verslo informacinių sistemų programoje, ir būtent tai tapo sėkmingos karjeros pradžia.“

Gytis Taločka, Scrum Master, UAB Visma Lietuva