Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Krypčių grupė Fizikiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Chemija Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Fizinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina 2274 EUR

Nanomedžiagų chemija dažnai yra vadinama „ateities chemija“. Ši chemijos sritis, jungianti chemiją ir fiziką, tyrinėja nanostruktūras, kurios pasižymi naujomis ir neįprastomis savybėmis. Tai atveria aibę naujų galimybių – pavyzdžiui, nanomedžiagų chemija yra taikoma gaminant nusivalančius langus ar dviračius, kurie yra 1000 kartų stipresni už plieną, tačiau lengvesni už metalines konstrukcijas!

Nanomedžiagų chemiją studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • perspektyvios siauros srities studijos derinamos su universaliai pritaikomu chemijos žinių spektru;

• chemijos laboratorijose;
  • laboratorijos aprūpintos moderniausia įranga;

• gamybinėse ir komercinėse įmonėse;
  • atliekamos privalomosios praktikos ir suteikiama galimybė stažuotis užsienio laboratorijose;

• Sicor Biotech;

•  Thermo Fisher Scientific Baltics;
  • galima įgyti pedagogo kvalifikaciją;

•  Biotechpharma;
  • studijų metu galėsi mokytis papildomą užsienio kalbą kaip ne studijų programos dalyką.

• SoliTek;

•  Fizinių ir technologijos mokslų centre.

„Studijos suteikė teorinių ir praktinių žinių apie cheminius, fizikinius ir inžinerinius dėsnius bei procesus, vykstančius ne tik mūsų akiai matomu, bet ir nanolygmeniu. Praktiniai įgūdžiai, kuriuos gavau laboratorinių darbų metu, suteikia galimybę būti konkurencingai darbo rinkoje ir kūrybiškai spręsti kylančias problemas, analitiškai mąstyti, pasitikėti savimi.“

Greta Merkininkaitė, Chemijos ir geomokslų fakulteto nanomedžiagų chemijos magistrantūros II kurso studentė