Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Socialinis darbas Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina 1670 EUR
Profesinė kvalifikacija Socialinis darbuotojas

Socialinis darbas visuomenėje atlieka itin svarbią funkciją – įgalina žmones savarankiškai įveikti sunkumus, didina jų ir visuomenės institucijų socialinę atsakomybę, prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo ir žmogaus teisių užtikrinimo.

Ši studijų programa orientuota į tyrimais ir naujausiomis žiniomis grįstų socialinio darbo įgūdžių bei principų taikymą praktikoje.

Socialinį darbą studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • studijų programą aukščiausiais balais įvertino Studijų kokybės vertinimo centras;

• valstybinėse, savivaldybių socialinės apsaugos, švietimo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos institucijose;
  • absolventai yra pageidaujami daugelyje darbo vietų;

• nevyriausybinėse organizacijose ar bendruomenėse;

• savivaldybių socialinės paramos skyriuose / centruose;
  • dėsto kompetentingi dėstytojai, žymiausi Lietuvos mokslininkai, taip pat užsienio lektoriai;

• dienos centruose;
  •  įgysi ne tik aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bet ir profesiją, labai vertinamą tarptautiniu mastu.

• seniūnijų pagalbos šeimai skyriuose;

• socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje;

• socialinių paslaugų namuose.

„Socialinio darbo studijos ir praktika mane visuomet labai traukė – nuo pat pirmųjų studijų mėnesių pradėjau dirbti SOS vaikų kaime. Ten, sutikęs kraupius įvykius patyrusius vaikus, dar kartą įsitikinau savo pasirinkto kelio svarba. Socialinio darbo studijų metu įgytos žinios labai padeda kuriant geresnę ir draugiškesnę socialinę aplinką visiems Lietuvos žmonėms.“

Linas Kukuraitis, socialinės apsaugos ir darbo ministras