Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Gamtamokslinis ugdymas (biologijos pedagogika)

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Pedagogika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogo kvalifikacija Metinė studijų kaina 2274 EUR

Dėmesio! Stojančiųjų į GAMTAMOKSLINIO UGDYMO ir VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS studijų programas motyvacijos vertinimas vyko birželio 26-29, liepos 17 dienomis. Motyvacinis vertinimas papildomojo etapo metu vyks rugpjūčio 16 d. Prašymą studijuoti lamabpo.lt būtina pateikti likus ne mažiau nei 24 val. iki motyvacijos vertinimo.

Tikslas – rengti inovatyvius gamtamokslinio ugdymo pedagogus, gebančius taikyti integralias tarpdalykines žinias, pagrįstas naujausių mokslinių tyrimų rezultatais, būtinas ugdymo naujovėms diegti formalaus ir neformalaus švietimo srityse, vykdyti pedagoginės veiklos tyrimus, identifikuoti švietimo ir ugdymo problemas bei siūlyti jų praktinius sprendimo būdus.

Gamtamokslinį ugdymą studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai gali dirbti:
  • mokytojo darbas yra prasmingas, lemiantis valstybės ir visuomenės ateitį;

• biologijos dalyko mokytojais;
  • vaikai ugdymo įstaigose laukia jaunų ir kūrybingų mokytojų;

• bendrojo ugdymo mokyklose;
  • aukštos kvalifikacijos pedagogų poreikis auga visoje Europoje.

• savivaldybių švietimo centruose;

• moksleivių namuose;

• mokslo populiarinimo centruose;

• Vaikų ir jaunimo organizacijose;

• universaliuose daugiafukciniuose centruose;

• įgytas kompetencijas galės pritaikyti vyriausybiniame ir nevyriausybiniame sektoriuose.
     Absolventai gali tęsti studijas:

• ugdymo mokslų krypčių grupės arba specializaciją (biologija) atitinkančiose magistrantūros programose. Šios programos absolventams tolesnė pedagoginės kvalifikacijos plėtra bus siūloma renkantis kvalifikacijos plėtros modulius kaip antro dalyko studijas.