Molekulinė biotechnologija

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
3 836 EUR

Ši programa skirta besidomintiems biotechnologijos mokslais. Programos tikslas – parengti pramonės ir medicinos biotechnologus, suprantančius fundamentinius biotechnologijos procesus, vykstančius įvairiais biologinių sistemų organizacijos lygmenimis: nuo molekulių iki daugialąsčių organizmų, ląstelės funkcijos ir reguliavimo procesų – ir turinčių pakankamai žinių, įgūdžių ir praktinių gebėjimų, tinkamų sėkmingai karjerai su molekuline biotechnologija susijusiose srityse.

• Nuo antrojo studijų semestro galėsite pasinaudoti nauja individualiųjų studijų galimybe – pasirinkti dalį (nuo 10 iki 25 proc.) studijų dalykų, kurie bus integruoti į jūsų studijų programą. Šia galimybe pasinaudoti galės visi, 2023 m. įstoję į bet kurią Vilniaus universiteto bakalauro ar vientisųjų studijų programą. Daugiau informacijos rasite čia.

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Kodėl ši programa?

• jūsų laukia darbas moderniose mokslinėse laboratorijose ir eksperimentiniai tyrimai;

• jums dėstys aukštos kvalifikacijos akademinis personalas ir pasaulinio lygio įmonių darbuotojai, turintys praktinių įgūdžių;

• studijuojant naudojami moderniausi šiuolaikiniai prietaisai ir metodai;

• studijos orientuotos į naujausių biotechnologijų supratimą.

Karjera

• farmacija;

• molekulinių įrankių tyrimams bei medicinai kūrimas ir gamyba;

• biomedžiagų gamyba;

• biofarmacija;

• ekologinių aplinkos veiksnių tyrimas;

• biojutiklių inžinerija;

• biomolekulinių sąveikų ir sąveikų sistemose modeliavimas.