Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Žurnalistika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Socialiniai mokslai Metinė studijų kaina 1775 EUR

Ši studijų programa skirta drąsiems, kūrybingiems, pilietiškiems, kritiškiems žmonėms, kurie nori būti įvykių sūkuryje, pirmi sužinoti ir operatyviai bei kokybiškai informuoti visuomenę apie svarbiausius įvykius. Absolventai sėkmingai dirba visuomenės informavimo įstaigose, ryšių su visuomene agentūrose, valstybinėse ir kitose institucijose.

Žurnalistiką studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • dėsto geriausi žiniasklaidos tyrimų ekspertai ir žiniasklaidos lyderiai praktikai;

• televizijose ir radijo stotyse;
  • studijų procesui skirtos modernios radijo ir televizijos studijos;

• internetiniuose portaluose;
  • studijuojant yra galimybė gilintis į skirtingas spaudos, radijo ir televizijos raiškas;

• periodiniuose leidiniuose ir komunikacijos agentūrose;
  • kiekvienais studijų metais įgytas žinias galima pritaikyti profesinės praktikos metu tradicinėje ar internetinėje spaudoje, radijuje, televizijoje.

• Delfi.lt, 15min.lt, Verslo žinios;

• TV3, LNK, LRT.

„Noras rašyti svarbus, bet ne visi geri žurnalistai mokykloje buvo rašinėlių meistrai. Dar reikia mokėti klausytis ir klausti, atskirti tiesą nuo pučiamos miglos. To kartu su politika, ekonomika, kultūra ir kitais dalykais išmoksi studijuodamas žurnalistiką Vilniaus universitete.“

Darius Verseckas, „Verslo žinių“ dienos redaktorius ir projekto „Išmani Lietuva“ vadovas