Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Archyvistika

Archyvistikos bakalauro studijų programa skirta tiems, kurie nori žinoti, kaip tinkamai valdyti veiklos dokumentus, užtikrinti popierinių, elektroninių, vaizdo ir garso dokumentų išsaugojimą ir jų prieinamumą. Archyvistikos studijų programa suteikia komunikacijos ir informacijos studijų krypties išsilavinimą, būtiną organizuojant ir valdant dokumentinę informaciją, teikiant ją vartotojui, formuojant ir realizuojant informacijos politiką, atliekant valdymo funkcijas, bendraujant su profesine aplinka ir visuomene.

2016 metais priėmimas į šią studijų programą nėra vykdomas.