Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Matematikos ir informatikos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Informatikos mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Programų sistemos Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Informatikos mokslų bakalauras Metinė studijų kaina 2274 EUR

Programų sistemų inžinerijos tikslas – užtikrinti rinkos lūkesčius atliepiančių aukštos kokybės programų sistemų sukūrimą. Šios sistemos yra skirtos informacijos valdymo efektyvumui didinti, todėl ypač svarbios informacijos amžiuje ir žinių ekonomikoje. Jungdama klasikines inžinerijos žinias ir pažangiausius srities metodus ši studijų programa rengia puikiai visą sistemos kūrimo procesą išmanančius vadovus bei lyderius.

Programų sistemas studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • dėstytojai – pripažinti savo sričių ekspertai, turintys didelę programų sistemų kūrimo Lietuvos ir užsienio užsakovams patirtį;

• įmonėse, kuriančiose programinę įrangą, pvz., informacines sistemas;
  • pabrėžiamas praktinis žinių taikymas, komandinis darbas ir užduočių atlikimas laiku;

• valstybinėse ir privačiose įmonėse bei organizacijose, teikiančiose elektronines paslaugas, pvz., bankuose, draudimo bendrovėse ir kt.;
  • galima įgyti papildomą pedagogo kvalifikaciją;

• Unity Technologies LT;

• Baltic Amadeus;
  •  galima stažuotis Lietuvos ir užsienio institucijose ar įmonėse – po praktikos dažnai įsidarbinama.

• Metasite Business Solutions;

• Tieto Lietuva;

• Visma Lietuva.

Šioje studijų programoje teorinės informatikos žinios suderintos su praktiniais įgūdžiais bei vadybos pagrindais. Pabaigę šią programą turėsite platų pasirinkimą, kokias studijas tęsti ar kokią karjerą plėtoti IT srityje. Jūsų lauks daugybė darbo pasiūlymų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.“

Linas Petrauskas, „Google“ programinės įrangos inžinierius