Apgyvendinimas

Bendrabučiai Vilniuje

VILNIUS

Vilniaus universitetui priklauso 5 bendrabučių kompleksai, įkurti patogiausiose sostinės vietose tam, kad būtų galima greitai ir patogiai pasiekti įvairius Universiteto fakultetus.

Kuriuose bendrabučiuose gyvena skirtingų fakultetų studentai, galima susipažinti čia.

Pirmakursiai, norintys apsigyventi bendrabučiuose, turi užsiregistruoti elektroninėje rezervacijų sistemoje  iki rugpjūčio 6 d.

bendrabuciai 1 520

Bendrabučio kambariai būna triviečiai ir dviviečiai.

Nuomos kaina svyruoja nuo 44 iki 174 €. Ji priklauso nuo to, kuriame bendrabutyje ir kokiame kambaryje gyvenama.

Visuose bendrabučiuose yra pasiekiamas internetas, kurio mėnesio kaina yra 5 €.

Svarbu žinoti ir tai, kad prieš apsigyvenant bendrabutyje reikia sumokėti užstatą.

Pirmenybė gauti vietą bendrabutyje suteikiama

Kasmet bendrabučiuose apsigyvena beveik visi norintys pirmo kurso studentai. Jeigu pirmakursių, pageidaujančių apsigyventi bendrabučiuose, skaičius viršytų esamų laisvų vietų skaičių, pirmenybė pagal nurodytą eiliškumą suteikiama:

• visiškiems našlaičiams (pateikus mirties liudijimų kopijas, teismo nutarimą dėl globos / rūpybos suteikimo, Gyventojų registro tarnybos pažymą ir pan.);
  • esantiems iš šeimų, kurių mėnesio pajamos vienam šeimos nariui neviršija valstybės nustatytų remiamų pajamų dydžio (pateikus socialinės paramos centro pažymą apie gaunamą socialinę pašalpą arba kompensacijas už karštą / šaltą vandenį, kietąjį kurą ir dujas);
  • neturintiems vieno iš tėvų (pateikus mirties liudijimo kopiją, pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • esantiems iš daugiavaikės šeimos, jei šeimoje yra 3 ar daugiau vaikų, kuriems dar nėra suėję 25 metai ir jie mokosi bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose arba nuolatinėse studijose (pateikus pažymą apie šeimos sudėtį iš Gyventojų registro tarnybos, seniūnijos ar savivaldybės);
  • studentams, turintiems 55 % arba aukštesnį neįgalumo lygį (pateikus neįgalumo pažymėjimo kopiją).

Iki rugpjūčio 6 d. pirmakursiai, norintys apsigyventi bendrabutyje, turi užsiregistruoti elektroninėje registracijos sistemoje bei pateikti pažymas (jei atitinka kriterijus), kurios patvirtina prieš tai išvardytus faktus: šeimos sudėties pažyma, studento neįgalumo pažyma, tėvų mirties liudijimų kopijos, pažyma apie gaunamą socialinę pašalpą.

Daugiau informacijos apie Universiteto bendrabučius ir sąlygas - www.bustas.vu.lt

Telefonu (8 5) 269 9696

El. paštu

Bendrabutis Kaune

Vilniaus universitetas bendradarbiauja su Aleksandro Stulginskio universitetu (ASU) ir suteikia galimybę VU Kauno fakulteto studentams įsikurti ASU studentų miestelyje, Studentų gatvėje, Akademijoje, Kauno r., 10 min. kelio viešuoju transportu nuo fakulteto. Atmintinė studentams, norintiems gyventi bendrabutyje Kaune.

Daugiau informacijos apie bendrabutį  ir sąlygas - http://www.knf.vu.lt/stojantiesiems/bendrabutis

Telefonu (8 37) 752 258

El. paštu