Komunikacijos fakultetas

Studijų programa: Leidyba ir reklama
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Leidybos ir reklamos studijų programą pasirinkau todėl, kad nuo pat vaikystės labai mėgau skaityti knygas ir visada domėjausi, kaip jos kuriamos ir pagaminamos: man buvo įdomu tai, kaip ką tik autoriaus parašytas kūrinys patenka skaitytojui į rankas knygos pavidalu. Studijų programa sudomino tuo, kad ji supažindina su visomis svarbiausiomis leidybinio proceso dalimis ir taip suteikia galimybę pasirinkti, kuria šio darbo dalimi norėtumei būti pats. Reklama pasirenkant šią studijų programą taip pat vaidino svarbų vaidmenį: džiaugiausi atradusi studijų programą, kur vienu metu galėsiu mokytis apie abi verslo sritis, kurios neabejotinai yra neatsiejamos. Žinoma, labai žavėjo ir galimybė pasirinkti, kurioje iš šių sričių norėčiau tęsti savo studijas. Džiugina ir tai, kad mano studijos labai plečia akiratį ir leidžia semtis žinių įmonės vadybos, ekonomikos, rinkodaros srityse, taip pat su visuomenine komunikacija susijusiuose dalykuose, literatūroje – tokių ir dar daugelio įvairių dalykų išmanymas, mano manymu, programos studentą padaro kur kas patrauklesnį darbo rinkoje.