Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Vardas, Pavardė: Rūta Petkevičiūtė
Fakultetas: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
Studijų programa: Politikos mokslai
Kursas: III kursas
Studento pašto adresas: ,

Nežinau ar tai likimas, ar atsitiktinumas, tačiau paskutinį vakarą, prieš užsidarant prašymų registravimo sistemai, kažkas tarsi iš vidaus mane paskatino dar kartą atsidaryti sistemą ir dar daugiau pasidomėti įvairiomis studijų programomis, kur stojant didžiausią procentinį balą sudarytų istorijos egzamino įvertinimas. Tą vakarą, vienas iš paskutinių atsidarytų puslapių buvo būtent VU TSPMI ir, jei atvirai, mane iškart sužavėjo studijų programos spalvingumas. Tiek daug skirtingų dalykų, tiek sričių, kur tobulėti ir atrasti save.
Kadangi studijuojamų dalykų spektras labai platus, tai ir įgyjamos žinios yra įvairios bei skirtingų sričių, tačiau kas gali būti geriau, kai baigęs vieną studijų programą, įgauni kelių skirtingų programų pagrindų iš savo sričių profesionalų bei savo dalyką mylinčių žmonių.