Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Verslo vystymas

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  2 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės sesijinės
Studijų kryptis (šaka) Vadyba Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos magistras 2018 m. metinė studijų kaina 2520 Eur

Studijos vyksta sesijiniu tvarkaraščiu.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Į studijas konkurso tvarka priimami asmenys, baigę visų sričių (visų krypčių) pirmosios pakopos universitetines, profesines bakalauro studijas bei papildomąsias studijas Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Stojantieji turi būti išklausę ne mažiau kaip 20 kreditų iš ekonomikos teorijos, vadybos, rinkodaros bei kitų dalykų pasirinktinai iš ekonomikos bei verslo ir vadybos krypčių. Asmenims, baigusiems visų sričių (visų krypčių) universitetines studijas ir turintiems ne mažesnę nei 1 metų profesinę patirtį, nebūtina turėti 20 ECTS kreditų iš ekonomikos ir (ar) verslo ir vadybos krypčių dalykų, tik būtina pateikti „Pažymą apie atitikimą atrankos kriterijams (Nr. 4)“.

Priėmimo sąlygos nurodomos Konkursinio balo sandaros lentelėje.

Studijų programos tikslas

Reikšmingai pagilinti bazines verslo vadybos ir ekonomikos žinias, pasiekti aukštą funkcinių vadybos uždavinių sprendimo galimybių ir priemonių žinojimo lygį; suteikti naujas mokslo ir metodines žinias tarpdalykinėse vadybos, ekonomikos, globalizacijos, informacijos visuomenės ir kitose srityse; ugdyti valdymo įgūdžius ir praktinius vadovavimo gebėjimus nacionalinėse bei tarptautinėse verslo struktūrose.

Studijų programos planas

Numatomi studijų rezultatai (studijų programos siekiniai)

Verslo vystymo studijų programos absolventas moka generuoti hipotezes, planuoti ir atlikti verslo struktūrų diagnostiką; integruoti įvairių verslo vadybos priemonių gerinimo idėjas ir kurti verslo strategiją; planuoti ir atlikti verslo situacijų tyrimus; profesionaliai reaguoti į verslo organizacijos problemas įvertindamas vidinės ir išorinės aplinkos pasikeitimus; operatyviai spręsti kylančius vadybos sprendimų priėmimo klausimus; vadovauti komandai.

Tolesnių studijų galimybės

Norėdami tapti aukščiausio lygio vadybos ir administravimo bei ūkio valdymo specialistais ir šių krypčių mokslininkais, magistras gali tęsti studijas doktorantūroje.

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti įvairių lygių vadovaujamą darbą nacionalinėse ir tarptautinėse verslo struktūrose ir valstybės valdymo institucijose, kur reikalinga aukšta vadybinė kompetencija ir sudėtingų sprendimų paieška, taip pat sėkmingai kurti ir plėtoti nuosavą verslą bei dirbti mokslo ir studijų įstaigose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos