Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Strateginis informacinių sistemų valdymas

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  1,5 metų
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės (NL)
Studijų kryptis (šaka) Vadyba Studijų programos kreditai 90
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos magistras 2018 m. metinė studijų kaina 2520 Eur

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Į studijas konkurso tvarka priimami asmenys, baigę pirmosios pakopos universitetines, profesines bakalauro studijas bei papildomąsias studijas Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Stojantieji turi būti išklausę ne mažiau kaip 20 kreditų iš ekonomikos teorijos, vadybos, apskaitos ir audito bei kitų dalykų pasirinktinai iš verslo ir vadybos krypčių.

Priėmimo sąlygos nurodomos Konkursinio balo sandaros lentelėje.

Studijų programos tikslas

Gilinti bazines mokslo ir profesines žinias informacijos ir komunikacijos technologijų plėtros bei racionalaus taikymo srityje, informacinių sistemų kūrimo modernizavime; pasiekti aukštą funkcinių vadybos uždavinių sprendimo galimybių ir priemonių žinojimo lygį; suteikti naujas mokslines ir metodines žinias verslo vadybos ir valstybės valdymo informacinės infrastruktūros organizavimo srityje; ugdyti valdymo įgūdžius ir praktinius vadovavimo gebėjimus ūkio ir verslo struktūrose projektuojant, diegiant, eksploatuojant ir plėtojant informacines sistemas, jų taikomuosius kompleksus bei funkcinius uždavinius.

Studijų programos planas

Numatomi studijų rezultatai (studijų programos siekiniai)

Vadybos informacinių sistemų programos absolventas moka profesionaliai bendrauti su informacijos vartotojais, sprendėjais ir informatikais (programuotojais), racionaliai naudotis moderniomis informacijos technologijomis, kurti ir tobulinti informacinių sistemų projektus, modeliuoti ir planuoti su informacinių sistemų plėtra susijusias strategijas bei spręsti kylančias informacinių sistemų funkcionavimo problemas atsižvelgdamas į besikeičiančią veiklos situaciją ir perspektyvą.

Tolesnių studijų galimybės

Norėdami tapti aukščiausio lygio informacinių sistemų projektavimo ir kūrimo specialistais bei ekonomikos ir vadybos krypties taikomosios informatikos mokslininkais, vadybos informacinių sistemų magistrai gali tęsti studijas ekonomikos arba vadybos ir verslo administravimo doktorantūroje.

Profesinės veiklos galimybės

Vadybos informacinių sistemų magistras gali dirbti informacijos versle, verslo struktūrose ir valstybės valdymo institucijose, kur kuriamos ir plėtojamos informacinės sistemos.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos