Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Padalinys Filologijos fakultetas Trukmė  2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Lingvistika Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2019 m. metinė studijų kaina Ruošiama

Ši magistrantūros programa integruoja kalbotyros, dalykinės kalbos ir teisės studijas. Ji turi dalykinių panašumų su kalbotyros ir vertimo studijomis, tačiau skiriasi nuo jų savo konkretesniu objektu ir iš dalies tarpdisciplinine specializacija – orientacija į dalykinės (teisės) kalbos studijas.

Programa vykdoma bendradarbiaujant su Teisės fakultetu, dalį studijų dalykų dėsto teisininkai.

Siūlomos anglų ir vokiečių kalbos specializacijos: pagrindiniai dalykai dėstomi anglų arba vokiečių kalba. Vykdomas priėmimas ir į anglų, ir į vokiečių kalbos grupes.