Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Kauno fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Vertimas Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2018 m. metinė studijų kaina 3284 Eur

Programos išskirtinumas – klasikinio vertimo (grožinė literatūra, dalykiniai tekstai) ir moderniųjų specializuoto vertimo (surtitravimas, subtitravimas, garsinis vaizdavimas, kt.) teorijų ir praktikos dermė. Studijų programa skirta motyvuotiems ir kūrybiškiems studentams, norintiems spręsti audiovizualiosios produkcijos vertimo problemas specializuoto vertimo (produkcijos pritaikymas kurtiesiems, neprigirdintiesiems, turintiems regos negalią) industrijose.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas stojamasis egzaminas.