Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas

Padalinys Kauno fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Literatūrologija Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2019 m. metinė studijų kaina 3317 Eur

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas stojamasis egzaminas arba motyvacinis vertinimas. Informacija apie egzaminą arba vertinimą yra prienama Kauno fakulteto interneto svetainėje. Stojamasis egzaminas arba motyvacinis vertinimas laikomas konkursinio balo sandaros lentelėje numatytais atvejais.

Programos išskirtinumas – literatūros studijų ir praktinės kūrybinės veiklos dermė. Be to, programa išlaiko lituanistinę tradiciją ir ją integruoja į Vakarų „kultūros studijų“ kontekstą.