Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Menų terapija (muzikos terapija)

Padalinys Medicinos fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Sveikatos mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Reabilitacija Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Sveikatos mokslų magistras 2019 m. metinė studijų kaina 3000 Eur

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra vykdomas motyvacijos vertinimas.

Medicinos fakultete nuo 2015 m. vykdyta Muzikos terapijos programa 2019 m. išplėsta į tris specializacijas – dramos terapijos, muzikos terapijos, šokio-judesio terapijos –  ir vadinama Menų terapijos studijų programa. Tai jungtinė studijų programa, sudaranti galimybę įgyti kokybiškų tarpdisciplininių žinių ir gebėjimų, perimant Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos patirtį, būtiną siekiant tapti aukštos kvalifikacijos muzikos terapeutu arba šokio-judesio terapeutu, arba dramos terapeutu. Daugiau informacijos apie programą čia.