Duomenų mokslas (anglų k.)

Sukurta: 31 gegužės 2018

Padalinys
Matematikos ir informatikos fakultetas

Krypčių grupė
Matematikos mokslai

Studijų kryptis (šaka)

Kvalifikacinis laipsnis
Matematikos mokslų magistras

Trukmė
1,5 metų

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
5 266 EUR

Studijų programa vykdoma lietuvių ir anglų kalbomis.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Informacija apie vertinimą yra prienama Matematikos ir informatikos fakulteto interneto svetainėje.

Kodėl ši programa?

• Tai vienintelė studijų programa Baltijos šalyse, apimanti aukštesnio lygmens ekonometrijos, informatikos bei matematinės statistikos kursus.

• Duomenų mokslo studijų programa yra gilinamoji, kurios pagrindą sudaro aukštesnio lygmens dalykai.

• Programoje vyrauja tarpdiscipliniškumas derinant duomenų analizės, informatikos ir matematinės statistikos žinias.

• Priklausomai nuo studento pasirinkimo leidžiama pasirinkti studijų dalykus iš statistikos, informatikos arba ekonometrijos krypčių.

• Ištęstinių studijų studentams leidžiama pasirinkti norimą (vieną iš keturių) studijų trajektoriją.

Karjera

• Magistrams analitinės modeliavimo, planavimo ir prognozavimo veiklos perspektyvos (įvairiuose lygmenyse) atsiveria mokslo centruose; centriniuose bankuose, ministerijose, kitose viešojo sektoriaus institucijose; inovatyviuose startuoliuose; privataus sektoriaus finansų institucijose (pvz., pensijų fonduose, akcijų biržose, draudimo kompanijose, komerciniuose bankuose); konsultavimo įmonėse; kitų įmonių analizės ir planavimo padaliniuose.

• Be to, galima ir mokslinė karjera – toliau studijuoti duomenų analizės, duomenų mokslo, ekonometrijos ar/ir statistikos doktorantūroje Lietuvos bei užsienio mokslo institucijose.