Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Verslo mokykla Trukmė 1,5 metų
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Rinkodara Studijų programos kreditai 90
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos magistras 2018 m. metinė studijų kaina 3648 Eur

Skaitmeninės rinkodaros programa iš esmės skiriasi nuo egzistuojančių rinkodaros krypties  programų, nes jos pagrindas – su skaitmenine rinkodara susijusių specifinių kompetencijų ugdymas. Šioje programoje studentai plės skaitmeninės rinkodaros žinias ir tobulins savo praktinius gebėjimus priimti tinkamus sprendimus rinkodaros srityje. Pagrindinis dėmesys programoje skiriamas skaitmeninių technologijų pritaikymui rinkodaros srityje.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas.