Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Verslo mokykla Trukmė 1 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės
Studijų kryptis (šaka) Verslas Studijų programos kreditai 60
Kvalifikacinis laipsnis Verslo administravimo (MBA) magistras 2018 m. metinė studijų kaina 8870 Eur

Programa skirta sudėtingai veiklai, susidedančiai iš įvairių tarpusavyje susijusių uždavinių, kurie gali apimti keletą giminingų profesinių sričių. Todėl veiklos atlikimas reikalauja ekspertinio naujausių žinių profesinės veiklos ir jai artimose ar giminingose srityse vertinimo ir pritaikymo, naujų faktų atradimo atliekant taikomuosius profesinius tyrimus, kūrybiško teorinių žinių ir mokslinių tyrimų rezultatų taikymo. Veikla atliekama savarankiškai nustatant atitinkamos srities uždavinius, priimant savarankiškus sprendimus, orientuotus į veiklos tobulinimą ir gerinimą. Veiklai būdingas vadovavimas kitiems darbuotojams. Todėl šio lygio kvalifikacijos apima gebėjimus savarankiškai atlikti taikomojo pobūdžio tyrimus, teikti konsultacijas veiklos srityje, koordinuoti projektus, orientuotus į kitų žmonių kvalifikacijos tobulinimą ir inovacijų diegimą, analizuoti rezultatus ir juos pristatyti.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra vykdomas motyvacinis pokalbis.