Skelbiamos laisvos magistrantūros studijų vietos papildomo priėmimo metu

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui į magistrantūros studijas Vilniaus universitete, stojantieji bus kviečiami teikti prašymus papildomo priėmimo metu. Papildomas priėmimas vyks nuo rugpjūčio 16 dienos per Vilniaus universiteto Internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą (sutr. VU ISAS). Šiame priėmime dalyvauti kviečiami visi norintieji - tiek dalyvavę priėmime ankstesnių priėmimo etapų metu, tiek anksčiau neteikę prašymo studijuoti.

Priėmimas vyks tik į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas. Kviečiame susipažinti su likusių laisvų vietų sąrašu.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

Taip pat kviečiame peržiūrėti Vilniaus universitete vykdomų magistrantūros studijų programų aprašus, o iškilus papildomiems klausimams kviečiame kreiptis į Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus konsultantus el. paštu  arba tel. 8 5 219 3144.