Sveikiname įstojusiuosius su mokslo metų pradžia

VU studentai Pasibaigus vasarai ir priėmimui į aukštąsias mokyklas, su rudeniu atėjo ir naujų mokslo metų pradžia. Sveikiname įstojusiuosius į norimas studijų programas ir linkime sėkmės bei naujų žinių studijose! Tikimės, jog mokslo metai bus be galo įdomūs ir pilni naujų patirčių.

O jeigu iškiltų papildomų klausimų, susijusių su studijomis, kviečiame kreiptis į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių! Lauksime Jūsų atvykstant asmeniškai adresu Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kab. (Karjeros centras), arba galite su mumis susisiekti el. paštu ir tel. 85 219 3144.

Skaityti daugiau

Skelbiami papildomo LAMA BPO priėmimo kvietimai studijuoti

Šiandien, rugpjūčio 21 dieną, yra skelbiami papildomo LAMA BPO etapo kvietimai studijuoti. Gavę kvietimą studijuoti Vilniaus universitete, pakviestieji galės sudaryti studijų sutartį dviem būdais:

•    neatvykstant į universitetą sutartis galima sudaryti internetu rugpjūčio 22 d. nuo 00:00 val. iki rugpjūčio 23 d. 17:00 val. naudojantis asmenine DNB, SEB, „Swedbank" arba „Šiaulių banko" el. bankininkystės paslauga;

•    atvykstant į universitetą sutartys sudaromos rugpjūčio 22-23 d. 10:00 – 14:00 val. adresu: Informacinių technologijų taikymo centras, Saulėtekio al. 9, Vilnius arba Kauno fakultetas, Muitinės g. 8, Kaunas (stojantiems į Kauno fakultetą). Sutartys sudaromos tokia pačia tvarka kaip ir internetu, identifikuojant tapatybę per asmeninę elektroninę bankininkystę.

Skaityti daugiau

Prasideda papildomas Vilniaus universiteto priėmimo etapas

Rugpjūčio 16 d. prasideda papildomas Vilniaus universiteto priėmimo etapas. Papildomame Vilniaus universiteto priėmime dalyvauti gali visi stojantieji į bakalauro, vientisųjų bei magistro studijų programas. Prašymų teikimas papildomo Vilniaus universiteto priėmimo metu vyks iki rugpjūčio 27 d. 24 val. Kvietimai studijuoti siunčiami rugpjūčio 30 d. iki 14 val.

Skaityti daugiau

Baigiasi papildomas LAMA BPO priėmimas stojantiesiems į bakalauro ir vientisąsias studijas

Šiandien, rugpjūčio 16 d. 17 val., baigiasi prašymų teikimas stojantiesiems į bakalauro ir vientisąsias studijas papildomo LAMA BPO priėmimo metu. Pasibaigus prašymų studijuoti teikimui, kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 21 dieną iki 12 val. Kvietimai studijuoti bus matomi prisijungus prie LAMA BPO asmeninės paskyros, taip pat bus siunčiami elektroniniai laiškai į stojančiųjų nurodytus el. paštų adresus.  

Skaityti daugiau

Skelbiamos laisvos magistrantūros studijų vietos papildomo priėmimo metu

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui į magistrantūros studijas Vilniaus universitete, stojantieji bus kviečiami teikti prašymus papildomo priėmimo metu. Papildomas priėmimas vyks nuo rugpjūčio 16 dienos per Vilniaus universiteto Internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą (sutr. VU ISAS). Šiame priėmime dalyvauti kviečiami visi norintieji - tiek dalyvavę priėmime ankstesnių priėmimo etapų metu, tiek anksčiau neteikę prašymo studijuoti.

Priėmimas vyks tik į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas. Kviečiame susipažinti su likusių laisvų vietų sąrašu.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.

Taip pat kviečiame peržiūrėti Vilniaus universitete vykdomų magistrantūros studijų programų aprašus, o iškilus papildomiems klausimams kviečiame kreiptis į Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus konsultantus el. paštu  arba tel. 8 5 219 3144.

Skaityti daugiau

Skelbiamos papildomo priėmimo laisvos vietos

Stojantieji, pageidaujantys dalyvauti nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 16 d. 17 val. vyksiančiame papildomame priėmime, gali pretenduoti į likusias 1 519 laisvų studijų vietų. Papildomame priėmime galės dalyvauti ir tie asmenys, kurie savo prašymo nebuvo užregistravę Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje pagrindinio priėmimo metu.

Papildomo priėmimo metu teikiamas naujas prašymas, kuriame stojantysis gali įtraukti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Asmenys, kurie jau sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti, ar nedalyvavo pagrindiniame priėmime, gali pretenduoti į 281 laisvą valstybės finansuojamą vietą ir 13 studijų stipendijų universitetinėse studijose. Tie, kurie pagrindinio priėmimo metu sudarė valstybės finansuojamų studijų sutartį arba gavo studijų stipendiją, gali pretenduoti  į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Skaityti daugiau

Prasideda bakalauro ir vientisųjų studijų II etapo sutarčių sudarymas

Studijų sutarčių sudarymas Vilniaus universitete vyks nuo rugpjūčio 2 d. 00:00 iki rugpjūčio 3 d. 17 val. Stojantieji studijų sutartį gali sudaryti internetu, neatvykstant į Vilniaus universitetą, jeigu naudojasi asmenine DNB, SEB, Swedbank arba Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga. Sutartį taip pat galima sudaryti atvykus į Universitetą rugpjūčio 2-3 d. 10:00–14:00 val. adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras (pakviestiesiems į Kauno fakultetą – Muitinės g. 8, Kaunas).

DĖMESIO! Sudarę sutartį internetu I etapo metu ir norintys sudaryti naujas sutartis II etapo metu, privalo atvykti į Vilniaus universitetą dėl ankstesnės sutarties nutraukimo ir naujos sutarties sudarymo.

Stojantieji, atvykę sudaryti studijų sutartį viršuje nurodytais adresais, privalo su savimi turėti:

  • pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • registracijos mokėjimo kvitą.

Dalyvavusiems I etapo metu ir sumokėjusiems registracijos mokestį, antrą kartą mokėti nereikia.

Negavę norimo kvietimo studijuoti, bus kviečiami dalyvauti LAMA BPO papildomame priėmimo etape ir pretenduoti į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas. Papildomas LAMA BPO priėmimo etapas vyks rugpjūčio 10-23 d., o prašymus studijuoti bus galima teikti rugpjūčio 10-16 dienomis.

Po II priėmimo etapo likusios laisvos vietos bus skelbiamos rugpjūčio 4 d. 12 val. LAMA BPO sistemoje.

Daugiau informacijos apie priėmimą į Vilniaus universiteto I pakopos ir ventisąsias studijas rasite čia.

Iškilus klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu   arba tel. +370 5 219 3144.

Skaityti daugiau