Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

VU dalyvavimas įgyvendinant ES struktūrinių fondų projektus

2005 metais Vilniaus universitete įgyvendinti pirmieji penki projektai, kuriems buvo skirta ES struktūrinių fondų parama. Parengta infrastruktūros modernizavimo investicinių projektų dokumentacija.

Tais pačiais metais pradėti įgyvendinti trys Universiteto koordinuojami trijų metų trukmės ES struktūrinių fondų projektai. Šiuos projektus įgyvendina Filosofijos, Matematikos ir informatikos bei Gamtos mokslų fakultetų mokslininkai ir dėstytojai.

Nuo 2006 metų į ES struktūrinių fondų rengimą ir įgyvendinimą įsitraukė visų akademinių kamieninių padalinių ir jiems prilygintų institutų, taip pat ir kai kurių neakademinių padalinių darbuotojai. 2006 metai yra paženklinti didelės Europos Sąjungos Struktūrinių fondų paramos Universitetui ženklu: Universitetas pradėjo koordinuoti 31 naują projektą. Juos koordinuoja Chemijos, Ekonomikos, Filosofijos, Fizikos, Gamtos mokslų, Kauno humanitarinio, Matematikos ir informatikos, Medicinos ir Teisės fakultetų, Medžiagotyros ir taikomųjų mokslų instituto, Užsienio kalbų instituto, Lyčių studijų centro, Botanikos sodo, Karjeros centro ir Strateginės plėtros skyriaus darbuotojai.

ES struktūrinių fondų projektų įeigoje yra sukuriamos naujos ir atnaujinamos įgyvendinamos magistrantūros, doktorantūros ir rezidentūros studijų programos, įdiegiami nauji dėstymo metodai ir priemonės, parengiami nauji vadovėliai, dėstytojų ir mokslininkų kvalifikacijos kėlimo kursai, modernizuojami studijų kokybės gerinimo ir palaikymo sistemos elementai, užtikrinantys aukščiausios kvalifikacijos specialistų, atitinkančių ekonomikos, kultūros, darbo rinkos poreikius ir tendencijas, rengimą, modernizuojama mokslo ir studijų materialinė bazė.

VU įgyvendinami projektai:

Užklausa internetu

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Kontaktai konsultacijoms

contacts icon

konsultavimas
@cr.vu.lt

contacts icon

Saulėtekio al. 9, III r.,
104 kab., Vilnius

contacts icon

I–V
8:00–17:00 val.

Klausk studento: Moksleivi, apie studentišką gyvenimą sužinok iš pirmų lūpų! Parašyk pasirinktam studentui el. paštu

Stojimo žingsniai

Bakalauro

 • 1

  Prašymo
  pateikimas

  Pirmojo etapo prašymų teikimas vyks nuo birželio 1 d. iki liepos 23 d. 12:00 val.

  Plačiau

 • 2

  Stojamieji
  egzaminai

  Stojamieji egzaminai organizuojami stojant į "Kiekybinės ekonomikos (anglų k.)" ir ugdymo mokslų studijų programas. Platesnė informacija apie motyvacinių egzaminų vykdymą bus skelbiama gegužės mėn.
  Stojamųjų egzaminų tvarkaraštis

  Plačiau

 • 3

  Kvietimai
  studijuoti

  Kvietimai studijuoti skelbiami liepos 26 d. iki 12 val. Kvietimą matyti galėsite prisijungę prie LAMA BPO sistemos asmeninės paskyros, taip pat bus siunčiamas ir el. laiškas su kvietimu studijuoti.

 • 4

  Registracijos
  mokėjimas

  Prieš sudarant studijų sutartį būtina sumokėti registracijos mokestį (40 Eur).
  Registracijos mokestis yra vienkartinis.

  Plačiau
 • 5

  Studijų sutarties
  sudarymas

  Sudaryti studijų sutartį su Universitetu galima:
  - internetu nuo liepos 27 d. 00:00 val. iki liepos 31 d. 17:00 val. naudojantis AB Luminor (buvę DNB klientai), SEB, Swedbank, Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga.
  - atvykus į Universitetą liepos 27 d. 9:30-15:00 val., liepos 30-31 d. 9:30-15:00 val.. Vieta: Saulėtekio al. 7, Gyvybės mokslų centras, Vilnius.

 • 6

  Įmoka už
  studijas

  Įstoję į mokamas vietas, įmoką už studiją reikia sumokėti iki rugsėjo 30 d. Sumokėti galite prisijungę prie VU eStudentas aplinkos nuo rugsėjo 1 d.

 • 7

  Registracija
  studijoms

  Rugsėjo 1-30 d. būtina užsiregistruoti www.idm.vu.lt ir prisijungus prie VU eStudentas  paspausti „Registracija studijoms“. Neužsiregistravusieji į studijas rugsėjo mėnesį, braukiami iš studentų sąrašų.

  Plačiau
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos