Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Jeigu Tu studijuoji VU, bet abejoji, ar tinkamai pasirinkai studijas…

Kaip elgtis?

Pirmiausia įsitikink, ar tikrai esamos studijos tavęs netenkina. Jei taip, tai kas būtent? Pagalvok, ar pakeitęs studijų programą gausi pokyčių, kurių tu sieki. Pasikonsultuok su karjeros konsultantu. Pastudijuok VU vykdomas studijų programas.

Kokiais atvejais galima keisti studijų programą?

• Laipsnį suteikiančių studijų studentas gali keisti savo programos studijų formą (nuolatinę - į ištęstinę, ir atvirkščiai) ir tvarkaraštį, jeigu Universitete vykdomos tos formos ar tokių tvarkaraščių studijos.
  • Studentas gali keisti pasirinktą studijų programą į kitą, jeigu yra esmingai įvykdęs naujos pirmosios pakopos arba antrosios pakopos studijų programos pirmojo semestro reikalavimus.
    • Programos atitinkamos dalies reikalavimai laikomi esmingai įvykdytais, jeigu neklausytų dalykų (neišlaikytų egzaminų ar įskaitų) yra ne daugiau kaip du. Tokius programų skirtumus leidžiama likviduoti per vienerius metus. Šie skirtumai akademinėmis skolomis nelaikomi.
    • Keisti programą nebaigus pirmojo studijų semestro neleidžiama.
    • Studijas organizuojantys fakultetai (padaliniai) gali numatyti ir papildomas studijų programų keitimo sąlygas.

Veik

Panagrinėk

­Naudingos nuorodos

« grįžti