Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Jeigu Tu nori stoti į VU ir nežinai, kokią studijų programą pasirinkti…

Kaip rinktis studijas?

Japonų mokslininkas Sh. Fukuyama teigia: „Žmogus kokybiškai gali dirbti tik tuomet, kai jaučia malonumą, o pasitenkinimas labiausiai priklauso nuo žmogaus sugebėjimo pasirinkti tokį darbą, kuris atitinka asmenybės poreikius ir interesus“.

Pasirinkti, kur studijuoti baigus mokyklą – vienas atsakingiausių Tavo gyvenimo sprendimų. Tam, ka­d šis sprendimas suteiktų galimybę baigus studijas siekti karjeros trokštamoje srityje ar tiesiog dirbti mėgstamą darbą, reikia pažinti save: savo vertybes, interesus, prioritetus, stipriąsias bei tobulintinas asmenybės puses. Ir ne tik pažinti save, bet ir žinoti karjeros galimybes, mokėti tinkamai spręsti bei apsispręsti, įveikti trokštamo pasirinkimo įgyvendinimui trukdančias kliūtis. Jei galvodamas apie ateities planus nesi tikras dėl savo pasirinkimo, Tau padės VU Karjeros centras, kur gali individualiai pasikonsultuoti su karjeros konsultantais arba dalyvauti mokymuose Karjeros valdymas.

Jei Tau tiesiog sunku susiorientuoti studijų programų gausybėje ir norėtum gauti daugiau informacijos apie jas, kreipkis į mus.

Naudingos nuorodos

« grįžti

Užklausa internetu

Kontaktai konsultacijoms