Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Neformalusis švietimas

Išsilavinimą turintys, tačiau siekiantys tobulinti ar keisti turimą kvalifikaciją, gilinti ir plėsti profesinį ir (ar) bendrąjį išsilavinimą asmenys turi tokias galimybes:

- Galima lankyti laipsnį suteikiančių ir laipsnio nesuteikiančių VU studijų programų studentams dėstomus dalykus (modulius) kaip laisvajam klausytojui. Dėl konkrečių dalykų lankymo sąlygų ir kainos reikia kreiptis į atitinkamą VU padalinį.

- Tikslinės neformaliojo švietimo programos - kvalifikacijos tobulinimo seminarai ir kursai:

Programos gali būti parengiamos ir pagal asmenų grupių ar juridinių asmenų pageidavimus. Dėl konkrečios informacijos reikia kreiptis į atitinkamą VU padalinį.

Mokymuose gali dalyvauti visi pageidaujantys asmenys, atitinkantys konkrečiose mokymosi visą gyvenimą programose nustatytus reikalavimus.

Taip pat rengiami mokymai ir užsiėmimai moksleiviams: Vaikų universiteto paskaitos ir praktiniai užsiėmimai 8-14 metų amžiaus vaikams, taip pat renginiai ir konsultacijos 10-12 klasių moksleiviams, ketinantiems studijuoti VU. Plačiau

Užklausa internetu

Kontaktai konsultacijoms

konsultavimas