Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

Neformalusis švietimas

Išsilavinimą turintys, tačiau siekiantys tobulinti ar keisti turimą kvalifikaciją, gilinti ir plėsti profesinį ir (ar) bendrąjį išsilavinimą asmenys turi tokias galimybes:

- Galima lankyti laipsnį suteikiančių ir laipsnio nesuteikiančių VU studijų programų studentams dėstomus dalykus (modulius) kaip laisvajam klausytojui. Dėl konkrečių dalykų lankymo sąlygų ir kainos reikia kreiptis į atitinkamą VU padalinį.

- Tikslinės neformaliojo švietimo programos - kvalifikacijos tobulinimo seminarai ir kursai:

Programos gali būti parengiamos ir pagal asmenų grupių ar juridinių asmenų pageidavimus. Dėl konkrečios informacijos reikia kreiptis į atitinkamą VU padalinį.

Mokymuose gali dalyvauti visi pageidaujantys asmenys, atitinkantys konkrečiose mokymosi visą gyvenimą programose nustatytus reikalavimus.

 

Taip pat rengiami mokymai ir užsiėmimai moksleiviams: Vaikų universiteto paskaitos ir praktiniai užsiėmimai 8-14 metų amžiaus vaikams, taip pat renginiai ir konsultacijos 10-12 klasių moksleiviams, ketinantiems studijuoti VU. Plačiau

 

Užklausa internetu

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Kontaktai konsultacijoms

contacts icon

konsultavimas
@vu.lt

contacts icon

Saulėtekio al. 9, III r.,
104 kab., Vilnius

contacts icon

I–V
8:00–17:00 val.

Klausk studento: Moksleivi, apie studentišką gyvenimą sužinok iš pirmų lūpų! Parašyk pasirinktam studentui el. paštu

Stojimo žingsniai

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos