2013-01-31

Kūryba ir edukacija. Režisierius universiteto teatre

kuryba ir edukacijaRimantas Venckus

Vilniaus uni­versitetas, Vilniaus universiteto leidykla, 2013. – 112 p., iliustr.
ISBN 978-609-459-119-8

Knygoje autorius, remdamasis ilgaamžės Vilniaus universiteto teatro istorijos faktais, savo mokytojų, kolegų ir paties darbo patirtimi, atskleidžia studentų teatro savi­tumą, meninės veiklos ypatumus, edukacinį prasmingumą ir paveikumą, įtaką jaunos as­menybės tobulėjimui, kultūrinės kompetencijos ugdymui. Glaustai apžvelgiama Vilniaus universiteto teatro istorija – nuo pirmojo spektaklio „Hercules“ 1570 m. iki šių laikų, trumpai pristatomi pastaraisiais dešimtmečiais dirbę režisieriai.
Knyga skiriama visiems, kas domisi iki šiol dar visiškai nenagrinėtu reiški­niu – studentiškuoju teatru, akademinio jaunimo kultūrinės edukacijos problemomis.