• Aprašymas Tai jau 18-oji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai.Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.„Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.
  Organizuoja Komunikacijos ir rinkodaros skyrius
  Vieta „Žalgirio“ arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas)
  Kontaktai Lina Bivainienė, tel. (8 5) 236 6036
  Pradžia 2019-01-17 10:00
  Pabaiga 2019-01-17 17:00
  Tipas Mugė
  Papildoma informacja Plačiau
 • Aprašymas

  YUANYUAN LIU gins disertaciją „Stumiančiųjų ir traukiančiųjų veiksnių įtaka išvykstančiųjų turistų ketinimui lankyti darnaus turizmo tikslines vietoves” socialinių mokslų srities, vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

  Disertacija rengta 2015-2019 metais Vilniaus universitete.

  Mokslinė vadovė – prof. dr. Aida Mačerinskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03 S).

  Moksliniai konsultantai:

  prof. dr. Sigitas Urbonavičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03 S). Nuo 2015 10 01 iki 2018 03 14

  prof. dr. Vytautas Dikčius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03 S). Nuo 2018 03 15.

  Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

  prof. dr. Danuta Diskienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Larisa Belinskaja (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Jadwiga Berbeka (Krokuvos ekonomikos universitetas, Lenkija, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Aihie Osarenkhoe (Gävle universitetas, Švedija, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  doc. dr. Erika Vaiginienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S).

  Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir Vilniaus universiteto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

  Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
  Vieta Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto 403 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, II rūmai, LT-10222, Vilnius)
  Kontaktai Vida Dubonienė, tel. (8 5) 268 7095
  Pradžia 2019-01-17 10:00
  Pabaiga 2019-01-17
  Tipas Disertacijos gynimas
  Papildoma informacja Daktaro disertacija
 • Aprašymas

  Susitikime bus pristatyta Baltijos studijų programa skirta podoktorantūros stažuotei Jeilio universitete (Yale University, JAV).

  Dalyvaus Kazickų fondo atstovai, kurie skiria stipendiją ir šios programos galimybėmis pasinaudoję dalyviai, kurie pasidalins patirtimi. Susitikimo metu įvyks teletiltas su šios programos koordinatoriumi dr. Bradley Woodworth.

  Kviečiame aktyviai dalyvauti ir išsamiau susipažinti su programa bei galimybėmis!

  Dokumentų teikimas vyksta iki vasario 1 d.

  Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
  Vieta TSPMI Didžioji auditorija (Vokiečių g. 10, Vilnius)
  Kontaktai Simona Akamauskaitė, tel. (8 5) 268 7095
  Pradžia 2019-01-17 17:00
  Pabaiga 2019-01-17 18:30
  Tipas Pristatymas
  Papildoma informacja Daugiau informacijos apie programą
 • Aprašymas Paroda PULCHRE. BENE. RECTE. (Gražiai. Gerai. Teisingai.) veikia VU bibliotekos Baltojoje salėje (Universiteto g. 3).Paroda skirta dokumentų restauravimo VU bibliotekoje penkiasdešimtmečiui paminėti. Joje eksponuojami įvairiausi restauruoti dokumentai: knygos, rankraštiniai dokumentai, kartografiniai leidiniai ir kt.Paroda veiks Vilniaus universiteto bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3) iki 2019 m. vasario 16 d.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta Vilniaus universiteto bibliotekos Baltoji salė (IV a., Universiteto g. 3)
  Kontaktai Ramunė Gedvilaitė, tel. 8 5 219 5054
  Pradžia 2019-01-15
  Pabaiga 2019-02-16
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://biblioteka.vu.lt/renginiai/714-paroda-pulchre-bene-recte-graziai-gerai-teisingai
 • Aprašymas Lietuvos kariuomenė šiais metais mini savo atkūrimo šimtmetį. Siekdama paminėti šią Lietuvos nepriklausomybei saugoti skirtos organizacijos sukaktį, VU biblioteka lapkričio 28 d. P. Smuglevičiaus salėje visuomenei pristato parodą „Už tėvynę, už Laisvę“ ir kviečia į atidarymo renginį.Lietuvos kariuomenės šimtmečiui skirta paroda aprėpia Lietuvos kariuomenės istoriją nuo XIII a. iki šiuolaikinės Lietuvos kariuomenės susikūrimo. Renginio atidarymo metu bibliotekos svečiams bus ne tik pristatyta paroda, bet taip pat visi norintys bus kviečiami peržiūrėti trumpo metražo filmą „Leitis“ ir paklausyti karo istoriko mjr. Gintauto Jakšto pasakojimo apie Lietuvos karo tradicijų tąsą.Kariuomenei skirtoje parodoje eksponuojami net 133 Vilniaus universiteto bibliotekoje saugomi dokumentai: knygos, rankraščiai ir grafikos kūriniai, vienaip ar kitaip susiję su LDK kariuomene ir jos karvedžiais, neatsiejant su mūsų kariuomenės žygdarbiais susijusių dokumentų nuo to meto Europos karo teorijos, taktikos, ginkluotės ar įtvirtinimų bei mūšių planavimo istorijos. Didžioji dalis eksponatų – knygų atrinkta iš buvusios senosios Vilniaus akademijos bibliotekos kolekcijos. Šiame fonde saugomi Europoje garsių karo teoretikų, inžinierių ir istorikų veikalai, iš kurių patirties ir idėjų sėmėsi tokie Vilniaus akademijos auklėtiniai, kaip raketinės artilerijos Europoje pradininkas, 1632–1634 m. Smolensko kampanijos, taip pat ir daugelio kitų XVII a. karinių konfliktų dalyvis Kazimieras Semenavičius.Parodoje pristatoma daug unikalių eksponatų, kurie dėl savo ypatingos vertės yra eksponuojami pirmą kartą. Vienas tokių – seniausia spausdinta knyga šiuo metu esanti Vilniaus universiteto bibliotekoje – tai 1472 metais Veronoje išspausdintas ypatingu puošnumu išsiskiriantis inkunabulas – italų inžinieriaus Roberto Valturijo veikalas „Apie karybą“. Yra žinoma, kad būtent šiuo ypač gausiai tiksliomis techninėmis iliustracijomis praturtintu R. Valturijo veikalu savo karinėse kampanijose rėmėsi tuometinės Europos valstybių valdovai, karvedžiai ir inžinieriai.Parodos eksponatus labai pagyvins šiuolaikinės Lietuvos kariuomenės nuotraukos, kurias maloniai sutiko atrinkti ir leido eksponuoti Lietuvos Krašto apsaugos ministerija. Parodos lankytojui bus įdomu pamatyti sugretintus vaizdus: šalia senovės kario ar anų laikų karinės technikos įrenginio graviūrų – šiuolaikinės modernios Lietuvos kariuomenės nuotraukas.Parodos atidarymo renginys vyks lapkričio 28 d. 16 val., VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3). Paroda veiks iki 2019 m. balandžio mėn.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU biblioteka, P. Smuglevičiaus salė (Universiteto g. 3)
  Kontaktai Ramunė Gedvilaitė , tel. 8 5 219 5054
  Pradžia 2018-11-28 16:00
  Pabaiga 2019-03-30 18:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://biblioteka.vu.lt/naujienos/parodos/vu-biblioteka-pristato-lietuvos-kariuomenei-skirta-paroda-uz-tevyne-uz-laisve
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos