• Aprašymas

Norėtum susirasti darbą, bet nežinai, kaip jo ieškoti? O gal tiesiog dar nesugalvojai, kokio darbo norėtum? Ateik į seminarą „Kaip rasti man (pa)tinkantį darbą?“, kuriame sužinosi:

• Nuo ko geriausia pradėti darbo paiešką;
    • Kaip suprasti, kokio darbo nori;
    • Kaip nusistatyti tikslus ir susikurti darbo paieškos strategiją;
    • Kokie yra darbo paieškos būdai ir kaip juos taikyti.

Organizuoja Vilniaus universitetas
    Vieta VU Fizikos fakultetas, 511 aud. (Saulėtekio al. 9, Vilnius)
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2020-01-22 15:00
    Pabaiga 2020-01-22 17:00
    Tipas Seminaras
    Papildoma informacja Renginio nuoroda
  • Aprašymas VU Konfucijaus institutas, kaip ir kiekvieną rudenį, kviečia į viešų paskaitų ciklą „Kinų menas: tarp praeities ir dabarties, Kinijos ir Vakarų“, kuriame Doc. Loreta Poškaitė atskleis pagrindinius kinų meno skirtumus nuo Vakarų meno tradicijų ir kartu bandysime atsakyti į klausimus: kaip įvairiuose kinų menuose pasireiškia erdvės ir laiko suvokimo savitumas? Kodėl kinų meno istorija negali būti periodizuojama pagal Vakarų meno istorijos modelį? Koks buvo ir kaip keitėsi kinų menų santykis su tradicija ir Vakarų menu? Kokią įtaką kinų menams turėjo politika ir filosofija?Kinų menas tapo viena svarbiausių sričių, kuri jau nuo XVIII a. domino vakariečius ir ilgainiui prisidėjo prie Kinijos įvaizdžio romantizavimo bei idealizavimo Vakaruose. O šiandien jis yra vienas paklausiausių pasaulinėje meno rinkoje. Todėl šio paskaitų ciklo tikslas – pristatyti įvairius geriausiai Kinijos kultūros savitumą atstovaujančius menus iš įvairių perspektyvų ir parodyti istorinę jų raidą, o taip pat socialinį, politinį bei filosofinį kontekstą. Paskaitos vyks trečiadieniais, 18:30 val., VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21, II pastate (VU Geomokslų instituto kiemelyje), Didžiojoje Konfucijaus auditorijoje. Įėjimas laisvas.
    Organizuoja Konfucijaus institutas
    Vieta VU Konfucijaus instituto Didžioji Konfucijaus auditorija
    Kontaktai Margarita Žukauskaitė-Jucaitienė
    Pradžia 2020-01-22 18:30
    Pabaiga 2020-01-22 20:00
    Tipas Paskaita
    Papildoma informacja https://www.facebook.com/events/424799405086734/
  • Aprašymas Kviečiame į dr. doc. Loretos Poškaitės paskaitą apie kinų architektūrą. Glazūruoti stogai, suapvalinti išsikišę karnizai ir ryškūs ornamentai išskiria kinų tradicinį pastatą iš tūkstančių kitų. Tačiau kuo dar ypatinga Kinijos architektūros tradicija?
    Organizuoja VU Konfucijaus institutas
    Vieta VU Konfucijaus institutas, Didžiojoje Konfucijaus aud. (M. K. Čiurlionio g. 21, II pastate (VU Geomokslų instituto kiemelyje))
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2020-01-22 18:30
    Pabaiga 2020-01-22 19:30
    Tipas Paskaita
    Papildoma informacja Renginio nuoroda
  • Aprašymas Jėzuitų misijos sukakčiai skirtoje parodoje pateikiami Vilniaus universiteto bibliotekos fonduose saugomi spaudiniai ir rankraščiai, atskleidžiantys jėzuitų misijas nuo XVI a. iki XVIII a. Ekspozicija suskirstyta į keturias dalis, kurių pavadinimai apibūdina misionierių veiklas įvairiuose regionuose.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta Baltoji salė, Universiteto g. 3
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687103
    Pradžia 2020-01-14
    Pabaiga 2020-02-21
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja https://biblioteka.vu.lt/apie/naujienos/931-vu-bibliotekoje-atidaroma-jezuitu-sukakciai-skirta-paroda
  • Aprašymas Laukimas, mirtis, gavimas tai - esminiai donorystės etapai, kurie visuomet turės priešpriešą: pozityvo ir negatyvo, laukiančiųjų ir mirusiųjų, mirties ir gimimo, sprendimo ir nežinios.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto II aukšto koridorius (prie Didžiosios auditorijos)
    Kontaktai Irma Kušeliauskaitė, tel. 239 87 43
    Pradžia 2019-11-26
    Pabaiga 2020-02-02
    Papildoma informacja https://bit.ly/2QQcnkq
  • Aprašymas Medicinos fakultete vyksta baltymų kristalografės dr. Giedrės Tamulaitienės paroda “Struktūrų istorijos”. Čia demonstruojamos realios bakterijų antivirusinių sistemų baltymų ir jų kompleksų struktūros, atskleidžiama informacija apie konkretaus baltymo aminorūgščių išsidėstymą erdvėje. Paveikslėliai taip pat suteikia žinių apie baltymų formą, jų funkciją, evoliucinius ryšius tarp baltymų bei padeda suprasti ligų priežastis ir sukurti naujus vaistus.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakultetas, M.K. Čiurlionio 21