• Aprašymas Dr. Saleh Alharbi, University of Medina, Saudi Arabien. Renginio partneris – Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija
    Organizuoja VšĮ Arabų kultūros forumas
    Vieta J. Kovalevskio aud., Universiteto g. 5
    Pradžia 2017-09-13 13:00
    Pabaiga 2017-09-13 14:30
    Tipas Paskaita
  • Aprašymas Dr. Saleh Alharbi, University of Medina, Saudi Araba
    Vieta Vilniaus universiteto Teatro salė, Universiteto g. 3
    Pradžia 2017-09-13 15:00
    Pabaiga 2017-09-13 16:30
    Tipas Paskaita
    Papildoma informacja https://arabiccultureforum.wixsite.com/arabudienos/pr
  • Aprašymas Saudo Arabijos atlikėjų tradicinės muzikos koncertas. Renginio partneriai – VšĮ Arabų kultūros forumas, Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija
    Vieta Vilniaus universiteto Teatro salė, Universiteto g. 3
    Pradžia 2017-09-13 17:00
    Pabaiga 2017-09-13 19:00
    Tipas Koncertas
  • Aprašymas Parodą pristato Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija
    Vieta Vilniaus universitetas, centriniai rūmai, II a., Universiteto g. 3
    Pradžia 2017-09-11
    Pabaiga 2017-09-30
    Papildoma informacja https://arabiccultureforum.wixsite.com/arabudienos/pr
  • Aprašymas Sigutės Ach miniatiūrų paroda „Pilnaties upių keliai“
    Organizuoja Konferencijų, seminarų ir poilsio centras "Romuva"
    Vieta VU konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, Palanga
    Kontaktai Meilutė Butavičienė
    Pradžia 2017-09-06
    Pabaiga 2017-10-18
    Papildoma informacja Parodos plakatas
  • Aprašymas Paroda vyks rugpjūčio 26–rugsėjo 17 d. VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g.45, Vilnius), šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12.00 iki 18.00 val.Rugpjūčio 27 d., sekmadienį, 14.00 val. maloniai kviečiame į menininkės REGINOS PEČIULYTĖS tapybos darbų parodos „NEKANTRUMAS“ pristatymą.
    Organizuoja Botanikos sodas
    Vieta VU Botanikos sodas
    Kontaktai Inga Raubaitė
    Pradžia 2017-08-26 12:00
    Pabaiga 2017-09-17 18:00
    Tipas Paroda
  • Aprašymas Parodoje pristatomos penkios „L’Oréal–UNESCO“ stipendijų programos „Mokslo moterims“ šių metų Baltijos šalių laureatės: Jekaterina Ivanova, Marina Sokolova, dr. Renate Ranka (Latvija), dr. Els Heinsalu (Estija) ir dr. U. Neniškytė (Lietuva). Pastaroji dirba VU Gyvybės mokslų centro Biomokslų institute. Šiemet prie programos „Mokslo moterims“ Baltijos šalyse prisijungė Lietuva ir Estija. Iki tol stipendijos būdavo skiriamos tik Latvijos mokslininkėms. Nuo 2005 m. apdovanotos 39 šios šalies atstovės.
    Organizuoja Gyvybės mokslų centras
    Vieta VU Gyvybės mokslų centro fojė (Saulėtekio al. 7, Vilnius)
    Kontaktai Agnė Grinevičiūtė
    Pradžia 2017-08-24 13:00
    Pabaiga 2017-09-29 17:00
    Papildoma informacja Plačiau apie parodą
  • Aprašymas Kas ir kodėl lemia mūsų elgesį vienoje ar kitoje situacijoje? Kaip žmogaus elgesys keitėsi istoriškai ir kur glūdi mūsų papročių šaknys? Surasti atsakymus į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų parodoje bus bandoma pasitelkiant VU bibliotekoje saugomus XVI–XX a. pradžios dokumentus – knygas, grafikos darbus ir rankraščius.Parodoje eksponuojamos intriguojančios istorijos apie skirtingų tautų tikėjimo, santuokinio ir kasdienio gyvenimo papročius. Išskirtinis dėmesys – netinkamam žmonių elgesiui ir įpročiams: girtavimui, blogam auklėjimui, nedorybėms ir amoralumui, įvairioms bausmėms už nusikaltimus, taikytoms skirtinguose pasaulio kraštuose. Parodos lankytojai galės susipažinti su reta XVII a. rankraštine knyga, kurioje aprašytas Ostrovno dominikonų bažnyčios Švč. Mergelės Marijos paveikslas ir pateikiami keli šimtai liudijimų apie įvykusius stebuklingus išgijimus jo dėka. Čia pat bus atskleisti XIX a. Anykščių krašte užfiksuoti būrimai, prietarai ir gydymo būdai. Pirmą kartą bus eksponuojamas retas XVII a. surašytas ilgaamžiškumo eleksyras, o XIX a. arako (stiprus alkoholinis gėrimas) gamybos receptas, ko gero, patiks senosios virtuvės mėgėjams.Paroda veiks Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.) iki 2017 m. lapkričio 17 d.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta P. Smuglevičiaus salė (Universiteto g. 3