VU e.paslaugos
  • Aprašymas Parodą sukūrė dėstytojai ir studentai iš Southampton Solent universiteto Anglijoje – daugiau kaip 30 dailininkų, dizainerių, iliustratorių, besimokančių ar dirbančių šiame universitete (tarp jų yra ir lietuvių). Dalyviams buvo pasiūlyta pasirinkti mėgstamą autorių, citatą, knygą, susijusią su Lietuva ar Vilniumi (pasiūlytas sąrašas – nuo klasikų, lietuvių išeivių iki šiuolaikinių rašytojų, bet dalyviai galėjo laisvai rinktis autorių ar kūrinį, nebūtinai tiesiogiai susijusį su Lietuva). Kiekvienas sukūrė po darbą, inspiruotą jų pasirinkimo. Vėliau darbai buvo atspausti ant drobės ir eksponuojami kaip vertikalios vėliavos. Šis projektas – savotiška dovana Lietuvai iš Anglijos.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos Galerija (III a.)
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
    Pradžia 2018-01-11
    Pabaiga 2018-02-01
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto Grafinio dizaino programos II kurso studentai kūrė ekslibrisus tema Atkurtai Lietuvai – 100. Studentai patys rinkosi ir svarstė, kokioms asmenybėms skirti savo darbus. Vieni rinkosi poetus, rašytojus, muzikus, kiti – kovotojus už Lietuvos laisvę, žymius kultūros ar politikos veikėjus.Visi ekslibrisai sukurti šilkografijos technika ir atspausdinti pačių studentų.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos Baltoji salė
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
    Pradžia 2018-01-11
    Pabaiga 2018-02-02
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Tapk VU projekto „Kelrodė žvaigždė“ savanoriu ir prisidėk prie dovanos Lietuvai.Tavo pagalbos reikia Lietuvos vaikams, kurie turi sunkumų mokykloje ir šeimoje.Jeigu manai, kad gali bent vieną kartą per savaitę praleisti su savo mažuoju draugu, parodyti jam teisingą kelią, šis iššūkis kaip tik tau! Kartais reikia visai nedaug, kad visi taptume šiek tiek geresni...
    Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
    Vieta Universiteto g. 3, Didysis kiemas, 108 kab.
    Kontaktai Vilius Alesius
    Pradžia 2017-12-22 08:00
    Pabaiga 2018-02-01 15:00
    Tipas Konkursas
    Papildoma informacja Registracija į atranką.