VU e.paslaugos
  • Aprašymas

SKIRMANTĖ BUTKUTĖ gins disertaciją „Naujų liuminescencinių medžiagų sintezė ir apibūdinimas: tipiniai oksidiniai fosforai ir galimos inertinės matricos“ fizinių mokslų srities, chemijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija parengta 2012-2016 metais Vilniaus universitete.

Moksliniai vadovai:

Prof. dr. Aldona Beganskienė (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, chemija - 03 P). (Nuo 2012-10-01 iki 2015-05-11).

Prof. habil. dr. Aivaras Kareiva (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, chemija - 03 P). (Nuo 2015-05-12 iki 2016-09-30).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Henrikas Cesiulis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, chemija – 03P);

prof. habil. dr. Mieczyslaw Kozlowski (Adomo Mickevičiaus universitetas Poznanėje, fiziniai mokslai, chemija – 03P);

prof. habil. dr. Eugenijus Norkus (Fizinių ir technologijos mokslų centras, Chemijos institutas, fiziniai mokslai, chemija – 03P);

dr. Tomas Tamulevičius (Kauno technologijos universitetas, technologijos mokslai, medžiagų inžinerija – 08T);

doc. dr. Linas Vilčiauskas (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, chemija – 03P).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Fizinių ir technologijos mokslų centro bibliotekose ir svetainėje adresu: http://www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
    Vieta Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Neorganinės chemijos auditorijoje (Naugarduko g. 24, LT–03225 Vilnius)
    Kontaktai prof. dr. Henrikas Cesiulis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas)