Tinklalaidė

MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – tai nauja, originali Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“. Tinklalaidėje aptariamos klimato kaitos, dirbtinio intelekto galimybių ir ribotumo bei genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) saugumo ir panašios temos.

Tinklalaidės pokalbiai įrašomi Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM“ ir LRT RADIJO studijoje. Pirmasis jos epizodas pasirodė birželio 11 d. Kitų „Mokslo be pamokslų“ epizodų kviečiame klausyti kas antrą ketvirtadienį LRT mediatekoje ir VU „Youtube“ kanale, tinklalaidės naujienas sekite LRT portale, VU „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyrose.

Tinklalaide