Baltijos – Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą ir kviečia teikti paraiškas į Baltijos – Amerikos Dialogo programą

2017-08-30 09:57

Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą.

Per ketverius programos gyvavimo metus BAFF parėmė daugiau nei 60 Baltijos šalių projektų įvairiausiose srityse – nuo mokslo ir technologijų iki dailės ir muzikos.

Viešosios Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maistas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Granto suma iki $10,000

Taip pat Baltijos šalių mokslininkai, ekspertai, lektoriai, kurie siekia dalyvauti ir skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, kviečiami teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Granto suma iki $ 5,000.

Paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą priimamos iki 2017 m. rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/baltic-american-dialogue/.