Dėstytojų/ekspertų mainai – 2018

2018-02-23 11:00

Italijos Respublikos Užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija finansuoja Italijos ir užsienio šalių (taip pat ir Lietuvos) dėstytojų, ekspertų ir kultūros veikėjų mainus, suteikdama nustatyto dydžio paramą, skirtą viešnagės iki 8 dienų išlaidoms padengti. Pagal programą numatyta fiksuota ir visaapimanti paramos suma (t.y. 120 EUR į dieną pirmas 6 dienas ir 93 EUR už septintą ir aštuntą dieną, bendrai maksimali suma – 906 EUR).

Mainų tikslas – plėtoti intensyvesnius dvišalius kultūrinius ryšius abi šalis dominančiose srityse, tuo pačiu skatinant universitetų ir tyrimų centrų bendradarbiavimą.

Komandiruotės metu turi būti aktyvus kandidato dalyvavimas tyrimų projektuose, dirbtuvėse, paskaitose, seminaruose.

Paraiškų galutinis teikimo terminas: 2018 m. rugsėjo 15 d.

Suinteresuoti asmenys turėtų siųsti paraišką Italų kultūros institutui ir prieš tai elektroniniu paštu (iicvilnius@esteri.it) šiuos dokumentus:

– priimančios Italijos institucijos kvietimą ant firminio blanko su data ir parašu, kuriame turi būti aiškiai nurodytos ir viešnagės datos;

– kviečiamojo asmens sutikimo laišką ant firminio blanko su data ir parašu;

– kandidato gyvenimo aprašymą;

– komandiruotės darbo planą, kuriame būtų glaustai apibūdinta viešnagės metu numatyta veikla;

– pareiškėjo asmens dokumento kopija.

Paraiškos su visais dokumentais turi būti atsiųstos į Italų kultūros institutą likus bent 60 dienų iki suinteresuoto asmens atvykimo į Italiją.

 

VU Mokslo ir inovacijų departamente konsultuoja:

Anzelma Ūselienė, tel. (8 5) 268 7067, e. p. anzelma.useliene@cr.vu.lt.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *