Dublino universitetas kviečia stažuotis „Marie Skłodowska-Curie Actions Cofund“ lėšomis

2017-10-04 08:33

Dublino universitetas paskelbė kvietimą teikti paraiškas stažuotėms Dublino Švenčiausiosios trejybės kolegijoje (Trinity College Dublin) pagal programą „TLRH-Visiting Research Fellowship COFUND” (finansuojama „Horizonto 2020“ programos „Marie Skłodowska-Curie Actions Cound“ lėšomis).

Stažuotės yra skirtos tyrėjams, siekiantiems stiprinti įgūdžius vykdant mokslinius tyrimus, gilinti žinias ir plėsti ryšius, kurių prireiks siekiant karjeros akademiniame darbe, versle ar viešajame sektoriuje. Paraiškos priimamos iki 2017 m. spalio 20 d. vidurnakčio (00:00) Airijos laiku.

Daugiau informacijos apie kvietimą – Dublino universiteto tinklalapyje ir „Euraxess“ interneto svetainėje

Komentarai

1. Visaginietis, 2017 lapkričio 14 14:06 #

Su malonumu dalyvausiu proekte!