EURONANOMED III 2018 m. kvietimas

2017-11-23 14:26

Kvietimo teminės sritys:

– Regeneracinė medicina (angl. Regenerative medicine);

– Diagnostika (angl. Diagnostics);

– Tikslinis vaistų pristatymas (angl. Targeted delivery systems)

Projekto tema turi atitikti bent vieną nurodytą teminę sritį.

Galimi pareiškėjai ir partneriai: Konkurse gali dalyvauti tarptautiniai konsorciumai, sudaryti iš ne mažiau kaip trijų institucijų iš trijų skirtingų kvietime teikti paraiškas dalyvaujančių šalių. Vienai valstybei tame pačiame tarptautiniame projekte gali atstovauti ne daugiau kaip du partneriai. Tarp konsorciumo partnerių turi būti bent dviejų skirtingų tipų institucijos: mokslo ir studijų institucija, sveikatos priežiūros įstaiga arba įmonė. Didžiausias galimas tarptautinio konsorciumo partnerių skaičius – 5,  jis gali būti padidintas iki 7 tuo atveju, jeigu konsorciume dalyvauja partneriai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rumunijos, Slovakijos ir Taivano.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą, arba valstybinė sveikatos priežiūros įstaiga. Projekto vadovas turi būti mokslininkas

Galutinis terminas: trumposios paraiškos anglų kalba priimamos iki 2018 m. sausio 16 d.

Paraiškų teikimo tvarka: Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape pareiškėjai teikia trumpąsias paraiškas, o atrinktas paraiškas prašoma papildyti antrajame etape pateikiant išsamiąsias. Trumposios paraiškos EURONANOMED III elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje bus priimamos nuo 2017 m. gruodžio 14 d. iki 2018 m. sausio 16 d. 17 val. (Centrinės Europos laiku – CET), išsamiosios – iki   2018 m. gegužės 30 d. 17 val. (CET).

Išsamesnę informaciją VU Mokslo ir inovacijų departamente teikia:

Anzelma Ūselienė, tel. (8 5) 268 7067, e. p. anzelma.useliene@cr.vu.ltParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *