Europos komisija ir Estijos mokslo taryba birželio 13 d. rengia seminarą „Kaip geriausiai pritraukti talentingus mokslininkus?“ | VU projektinė veikla

Europos komisija ir Estijos mokslo taryba birželio 13 d. rengia seminarą „Kaip geriausiai pritraukti talentingus mokslininkus?“

2017-03-27 10:46

Europos Komisija ir Estijos mokslo taryba š. m. birželio 13 d. Taline rengia antrą (iš šiais metais numatytų) regioninį seminarą, kuris skirtas naujiems dalyviams (mokslinius tyrimus vykdančių ir juos finansuojančių institucijoms) apie mokslininkų chartijos ir kodekso (angl. principles of Charter and Code) principus bei kaip juos nuosekliai, laikantis tam tikros procedūros, vadinamosios Žmogiškųjų resursų strategija tyrėjams (angl. Human Reseources Strategy for Researchers – HRS4R), pritaikyti mokslinių tyrimų institucijose.

Sėkmingai tai įgyvendinančioms institucijoms teikiama EK tarnybų pagalba, skirta gerinti šių institucijų reputaciją ir pristatyti jas tarptautiniu mastu.

Seminaras skirtas išskirtinai Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokslinius tyrimus vykdančių ir juos finansuojančių institucijų personalo direktoriams ir personalo vadovams. Jis taip pat aktualus šių šalių universitetų ir mokslinių tyrimų centrų vadovybių atstovams, potencialiems „Horizonto 2020“ pareiškėjams bei projektų vykdytojams, kurie laikosi 32 straipsnio, nustatančio įpareigojimą (dedant visas pastangas) imtis veiksmų ir taikyti Europos tyrėjų chartijos ir tyrėjų įdarbinimo elgesio kodekso (C&C) visų mokslininkų ir jų institucijų naudai.

Preliminari renginio „Kaip geriausiai pritraukti talentingus mokslininkus?“ programa. Registracija į renginį.

Visi dokumentai skelbiami čia…Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *