Horizontas 2020: Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis, jūrų ir vidaus vandenų tyrimai, bioekonomika

2017-11-23 14:47

Š. m. lapkričio 24 d. Kaune įvyks informacinių renginių ciklo „ĮŽVALGOS Į NAUJAS HORIZONTAS 2020 DARBO PROGRAMAS“ sesija. Renginį Mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuoja kartu su Aleksandro Stulginskio universitetu. Tarptautinės mokslinės konferencijos “Kaimo plėtra 2017: Bioekonomikos iššūkiai” metu vienoje iš paralelinių sesijų bus diskutuojama apie naują “Horizontas 2020” teminės srities “SC2 Maisto išteklių užtikrinimas, tvarus žemės ūkis, jūrų ir vidaus vandenų tyrimai, bioekonomika” darbo programą 2018-2020 m.

Sesija yra skirta žemės ūkio, biomedicinos, bioekonomikos srityse tyrimus vykdantiems universitetų, mokslinių tyrimų institutų, mažų ir vidutinių įmonių tyrėjams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims, planuojantiems teikti paraiškas pagal „Horizontas 2020“ SC2 kvietimo tematikas.

Renginys vyks anglų kalba. MITA sesija renginyje nemokama, tačiau išankstinė registracija būtina.

Data: 2017 m. lapkričio 24 d. 10:30 val.

Vieta: Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, LT-53361 Kauno r.

Daugiau informacijos: http://mita.lt/lt/renginiai/345-horizontas-2020-maisto-istekliu-uztikrinimas-tvarus-zemes-ukis-juru-ir-vidaus-vandenu-tyrimai-bioekonomika