„HORIZONTAS 2020“ Marie Sklodowska-Curie (MSCA) ,,Inovatyvūs lavinimo tinklai“

2019-01-07 11:13

Paskelbtas naujas programos „Horizontas 2020“ Marie Sklodowska-Curie veiklos (MSCA) „Inovatyvūs lavinimo tinklai“ (angl. Innovative training networks – ITN) kvietimas teikti paraiškas (H2020-MSCA-ITN-2018).

Tikslas: Doktorantų ir pradedančiųjų tyrėjų lavinimas. Lavinti naują kūrybingų ir verslių pradedančiųjų tyrėjų kartą, gebančią priimti šiuolaikinius iššūkius bei žinias ir idėjas paversti visuomenei reikalingais produktais ar paslaugomis.

MSCA nėra iš anksto nustatytų teminių prioritetų, todėl tyrimų objektus pasirenka patys tyrėjai (principas „iš apačios į viršų“). MSCA gali dalyvauti visų mokslinių tyrimų ir inovacijų sričių atstovai.

Kvietimo sub-grupės:

• Europos lavinimo tinklai (angl. European Training networks – ETN) – mažiausiai 3 dalyviai iš 3 skirtingų ES Valstybių narių (VN) ar H2020 Asocijuotų šalių (AŠ). 
  • Europos pramonės doktorantūra (angl. European Industrial Doctorates – EID) – mažiausiai 2 dalyviai, įkurti 2 skirtingose VN ar AŠ. Vienas iš dalyvių turi būti iš akademinio sektoriaus, o kitas – iš neakademinio sektoriaus. Bent vienas projekto dalyvis (paramos gavėjas arba partneris) turi turėti teisę teikti daktaro laipsnį; 
  • Europos jungtinė doktorantūra (angl. European Joint Doctorates – EJD) – mažiausiai 3 dalyviai, turintys teisę teikti daktaro laipsnį, iš 3 skirtingų VN ar AŠ.

Galutinis terminas: paraiškas galima teikti iki 2019 m. sausio 15 d. 17 val. Briuselio laiku.

Daugiau informacijos: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/msca-itn-2019.html

VU Mokslo ir inovacijų departamente konsultuoja:

Žemartas Budrys, tel. (8 5) 219 3298, el. p. zemartas.budrys@cr.vu.lt.