„HORIZONTAS 2020“ Marie Sklodowska-Curie (MSCA) mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo mainai

2018-12-04 14:20

Paskelbtas naujas programos „Horizontas 2020“ Marie Sklodowska-Curie veiklos (MSCA) ,,Mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo mainai“ (angl. Research and Innovation Staff Exchange  – RISE) kvietimas teikti paraiškas.

Tikslas: skatinti tarptautinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą, vykdant mokslinių tyrimų ir inovacijų srities personalo mainus bei apsikeitimą žiniomis.

Stažuotis gali vykti:

• pradedantieji tyrėjai (mažiau nei 4 m. mokslinio darbo patirties ir neturintys daktaro laipsnio);
  • patyrę tyrėjai(daugiau nei 4 m. mokslinio darbo patirties ar įgiję daktaro laipsnį);
  • administratoriai, vadybininkai ir techninis personalas,susijęs su mokslinių tyrimų ir inovacijų veiklomis.

Stažuotis  vykstantys tyrėjai ir darbuotojai, turi būti dirbę siunčiančioje institucijoje mažiausiai 6 mėnesius (pilnu etatu). Stažuotės metu jie lieka įdarbinti savo institucijose (mokamas atlyginimas),o po stažuotės privalo į ją sugrįžti.

Tyrėjo ar kito darbuotojo stažuotės trukmė–nuo 1 iki 12 mėn.

Daugiau informacijos:

Galutinis terminas: paraiškas galima teikti iki 2019 m. balandžio 02d. 17 val. Briuselio laiku.

VU Mokslo ir inovacijų departamente konsultuoja:

Žemartas Budrys, tel. (8 5) 219 3298, el. p.zemartas.budrys@cr.vu.lt.

Donata Pečiukėnienė, tel. (8 5)  268 7067, el. p. donata.peciukeniene@cr.vu.lt.