IV HERA jungtinės mokslinių tyrimų programos „Viešosios erdvės“ kvietimas teikti paraiškas

2017-08-30 06:34

Paskelbtas tarptautinis HERA mokslinių tyrimų programos „Viešosios erdvės: kultūra ir integracija Europoje“ (angl. Public Spaces: Culture and Integration in Europe”) ERA-NET Cofund schemos kvietimas teikti paraiškas. Trumposios paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. spalio 24 d. 14 val. (Centrinės Europos laiku – CET).

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietime dalyvauja šios šalys: Austrija, Belgija (Valonija), Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Vokietija, Islandija, Airija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Nyderlandų Karalystė, Norvegija, Lenkija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir Jungtinė karalystė.

Kvietimo biudžetas sudaro 20 mln. eurų, o Lietuvos skiriamas biudžetas – 100 000 eurų.

Kvietimo aprėptis

Kvietimas skirtas pagilinti teorinį ir empirinį kultūros supratimą apie viešąsias erdves Europos kontekste. Programa sukurta siekiant vystyti įvairius požiūrius į viešąsias erdves, jos struktūrinių ir procesinių formavimų konceptualizavimą ir galimas išdavas ar pasekmes, pavyzdžiui, integraciją, atskirtį, suskaidymą, hibridizaciją, susivienijimą ar perdavimą.

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Tarptautinį mokslo projektą gali vykdyti konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip 4 institucijos iš 4 skirtingų kvietime dalyvaujančių valstybių (HERA tinklo narių).

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą (kaip tarptautinio projekto koordinatorius ar tarptautinio projekto partneris), paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija, kuri turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas. Plačiau…Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *