KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS Į VERSLO KONTAKTŲ RENGINĮ RYGOJE | VU projektinė veikla

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS Į VERSLO KONTAKTŲ RENGINĮ RYGOJE

2019-02-01 10:05

2019 m. kovo 20 d. Rygoje (Latvija) organizuojamas Baltijos valstybių verslo kontaktų renginys, kuriame dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai iš mokslo ir studijų institucijų bei verslo.

Renginio metu bus pristatyta EKA MVĮ programa, sistemų integratoriai (angl. – Large System Integrators) (Airbus, Thales Alenia Space, OHB, Ariane Group), vyks dalyvių prisistatymas ir individualūs dalyvių susitikimai.

Renginio tikslas: didinti Lietuvos ūkio subjektų supratimą apie esamus kosmoso pajėgumus ir potencialą Baltijos valstybėse, skatinti bendradarbiavimą tarp mokslo ir studijų institucijų bei verslo regione.

 Daugiau informacijos rasite čia: https://mita.lrv.lt/lt/skelbimai/kvietimas-teikti-paraiskas-i-verslo-kontaktu-rengini-rygoje-2019-m-kovo-20-d?fbclid=IwAR3oObyvF7Fld_kXwrsItjiOUK0plmY0KfxmilL7MQe-K3gVkaexvDqyUpI.

 Dėl kelionės į renginį išlaidų kompensavimo skatiname teikti paraiškas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai pagal vykdomo projekto „TYKU2“ kvietimą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *