Programos CHIST-ERA 2017 m. kvietimas teikti trumpąsias paraiškas

2017-11-23 14:25

Kvietimo temos:

– „Objektų atpažinimas ir manipuliacija naudojant robotus: rezultatų panaudojimas ir eksperimentų atkuriamumas“ (angl. Object recognition and manipulation by robots: data sharing and experiment reproducibility);

– „Duomenų masyvai ir procesų modeliavimas išmaniajai pramonei“ (angl. Big data and process modelling for smart industry)

Galimi pareiškėjai ir partneriai:

Konkurse gali dalyvauti konsorciumai, sudaryti iš ne mažiau kaip trijų partnerių iš trijų skirtingų kvietime teikti paraiškas dalyvaujančių šalių. Konsorciumo partnerių iš vienos šalies dalis negali viršyti 60 proc. bendro tarptautinio projekto biudžeto.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą.

Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Galutinis terminas: trumposios paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2018 m. sausio 11 d. Išsamiųjų paraiškų pateikimo elektroninėje sistemoje terminas – 2018 m. gegužės vidurys.

Paraiškų teikimo tvarka: Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape pareiškėjai teikia trumpąsias paraiškas, o atrinktas paraiškas prašoma papildyti antrajame etape pateikiant išsamiąsias.

Daugiau informacijos: http://www.lmt.lt/lt/mokslo-finansavimas/kalendorinis-kvietimu-planas/2287/kvietimas-344

Išsamesnę informaciją VU Mokslo ir inovacijų departamente teikia:

Ūselienė, tel. (8 5) 268 7067, e. p. anzelma.useliene@cr.vu.lt ir

Ana Raišienė, tel. (8 5) 268 7165, ana.raisiene@cr.vu.lt.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *